سایر مراکز آموزشی

10 تا از بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در شهرکرد: آدرس و شماره تماس 📞

کلاس آهنگسازی به عنوان یک راهکار در راستای ایجاد آهنگ‌های اصولی با نواهای زیبا، به عنوان یک فرصت قابل توصیف است. همه روزه آهنگ‌های متنوع و متعددی توسط آهنگ ‌سازان حرفه‌ای و مبتدی، وارد فضای مجازی می‌شود و یا در قالب یک موسیقی عرضه می‌شود. یادگیری مولفه های موسیقی جهت آهنگسازی با شرکت در بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در شهرکرد امکان پذیر است.

همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید با بهترین آموزشگاه های آواز در شهرکرد آشنا خواهید شد.

آموزشگاه آهنگسازی شهرکرد

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در شهرکرد

🧑‍🏫 اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که سابقه کاری درخشان دارند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی آموزش اصولی و مبانی نت خوانی و آهنگسازی
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها ساعت برگزاری کلاسها انعطاف پذیر و مطابق میل هنرآموز باشد.

 

در ادامه با لیست بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در شهرکرد آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس و شماره تماس آموزشگاه ها را در جدول زیر مشاهده می کنید.

لیست آموزشگاه های آهنگسازی شهرکرد

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی دستان شهرکرد، بلوار آیت الله کاشانی، بین 45 و 43.1 03832222913
2 آموزشگاه موسیقی آوا شهرکرد، سعدی، 51 03832221974
3 آموزشگاه موسیقی ماهور شهرکرد، سعدی غربی، 65، 63 03832263434
4 آموزشگاه موسیقی ترانه شهرکرد، فردوسی شمالی، بین 8 و میدان آیت الله دهکردی 09133836225
5 آموزشگاه موسیقی پژواک شهرکرد، دوازده محرم، بین مولوی و خیابان دکتر حسینی 03832221121
6 آموزشگاه موسیقی نکیسا شهرکرد، بهارستان، 40 03832288194
7 آموزشگاه موسیقی ویستا شهرکرد، مولوی شرقی، 33 03833339764
8 آموزشگاه موسیقی همساز شهرکرد، بلوار آیت الله طالقانی، بین بلوار آیت الله کاشانی و خیابان ناصر خسرو 03832224009
9 آموزشگاه موسیقی نوبانگ شهرکرد، فردوسی، بین سعدی و 7 03832226552
10 آموزشگاه موسیقی نی داود شهرکرد، ملت، 47 03832264400

 

 

1. آموزشگاه موسیقی دستان

این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی دستان واقع در شهر شهرکرد میباشد.

آدرس:

شهرکرد، بلوار آیت الله کاشانی، بین 45 و 43.1

شماره تماس:

03832222913

 

2. آموزشگاه موسیقی آوا

این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. در این مجموعه، موسیقی به روش های جهانی و سنتی، به علاقمندان رشته های مختلف انتقال داده می شود. هدف همۀ ما در این خانۀ موسیقی این است که در آینده ای نه چندان دور، آوای موسیقیِ اصیل از گوشه و کنار این مرز و بوم به گوش رسد.

آدرس:

شهرکرد، سعدی، 51

شماره تماس:

03832221974

 

3. آموزشگاه موسیقی نوبانگ

آموزشگاه موسیقی نوبانگ شهرکرد در محله شریعتی شهرکرد و در خیابان سعدی،خیابان فردوسی شمالی واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند پلی کلینیک امام علی و سفره خانه سنتی چلچراغ و چای و عسل خوانساری و کافه رستوران گل سرخی و باطری سازی مجتبی قرار گرفته است.

آدرس:

شهرکرد، فردوسی، بین سعدی و 7

شماره تماس:

03832226552

 

 

مراحل آهنگسازی

در موسیقی پاپ و مشتقات آن ابتدا مطابق ترانه آهنگسازی توسط ساز زنده (گیتار کلاسیک یا پیانو) توسط آهنگساز صورت گرفته،کوردها (آکوردها) و ملودی استخراج میگردد ، که این مراحل (فرآیند اولیه آهنگسازی) میتواند در حضور صاحب اثر  صورت پذیرد . قبل از هر چیز یک آهنگساز باید به علم و دانش موسیقی تسلط کافی داشته باشد و با سازشناسی، هارمونی، کنترپوان، رهبری ارکستر و… آشنا باشد.

 

آهنگساز باید حتما توانایی نواختن حداقل یک ساز را داشته باشد و با ساز پیانو آشنا باشد. زیرا آهنگساز معمولا هنگام ساخت یک قطعه از ساز استفاده می‌کند و لحن و حس و حال قطعه را نیز اعمال می‌کند. البته قابل ذکر است که نواختن ساز اجبار نیست و یک آهنگساز می‌تواند با توجه به دانش موسیقایی‌اش و تنها با زمزمه کردن نیز آهنگسازی کند.

 

 

آهنگسازی را از کجا شروع کنیم؟

به توانایی و استعداد ساخت هارمونی آهنگ و ملودی آهنگسازی گفته می شود. آهنگسازی یکی از جذاب ترین بخش های موسیقی محسوب می شود. افراد آهنگساز از حس خلق کردن یک موسیقی لذت زیادی می برند. به طور کلی می توان گفت برای شروع موسیقی و آهنگسازی، اولین قدم یادگیری تئوری و هارمونی موسیقی است.

 

سخن پایانی

باید بگویم همه‌ی ما که به آهنگ‌های زیادی گوش می‌دهیم و در زندگی روزمره‌ی خود با آن در ارتباطیم، یک آشنایی کلی با موسیقی داریم و اطلاعات زیادی از موسیقی در مغز ما وجود دارد. یعنی همه‌ی ما می‌توانیم موسیقی بسازیم؟ هنگامی که صحبت از ساختن و خلق کردن می‌شود باید این اطلاعاتی که در ذهنمان داریم کامل دسته‌بندی شود و اگر در مواردی این اطلاعات کامل نیست، باید فراگرفته شود

در نتیجه با ترکیب صداها و ایجاد نواهای مختلف، می‌توان به خوشمزه‌تر شدن غذای ذهن کمک کرد. آهنگسازی از هنرهای شیرین دنیای موسیقی است. همانطور که در بالا مشاهده می کنید بهترین آموزشگاه های آهنگسازی در شهرکرد را معرفی نموده ایم. از نظر شما بهترین آموزشگاه آهنگسازی شهرکرد کدام است؟

4/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا