سایر مراکز آموزشی

بهترین آموزشگاه های فن بیان در اهواز: هزینه+ آدرس و ☎️

اصلی ترین مهارت ارتباطی انسان امروزه فن بیان است. اگر ارتباطات کلامی انسانی را شامل پنج دسته مذاکره، مناظره، مباحثه، گفتگو و سخنرانی بدانیم، سخنرانی و سخنوری عالیترین نوع ارتباط کلامی انسانی است. این مهارت انسانی نیز مانند سایر مهارت ها نیازمند پرورش و آموزش است. تقویت مهارت فن بیان اعتماد به نفس شما را نیز افزایش می‌دهد و به برقراری ارتباط تاثیرگذار در اجتماع کمک می‌کند. در بهترین آموزشگاه های فن بیان در اهواز کلاس های تقویت مهارت کلامی، کنترل استرس هنگام سخنرانی برگزار می‌شود. در ادامه مقاله به معرفی بهترین دوره های فن بیان در اهواز پرداخته ایم.

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه های فن بیان در اهواز

🧑‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به هنرجویان خود ارائه بدهند تا افراد بتوانند به راحتی آنچه را آموزش میبینند انجام دهند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای آموزشی آموزشگاه باید در کلاس ها از جدیدترین متدها و روش‌های آموزشی استفاده کنند.
⏲️ زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
📜 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

 

آزمون تعیین سطح گاما

با شرکت در کلاس فن بیان در مشهد متوجه می‌شوید که هر فردی که مشکلی در بیان سخنان خود یا جلب توجه دیگران داشته باشد، متأسفانه دیگران روی او حساب باز نمی‌کنند و همیشه مانند یک فرد بازنده و بی اهمیت در جامعه و میان دوستانش دیده می‌شود. بنابراین شرکت در کلاس های فن بیان برای تمام افرادی که در گفتار ضعیف هستند ضروری بوده و توصیه می‌شود. در جدول زیر اطلاعات تماس بهترین آموزشگاه های فن بیان اهواز را مشاهده می‌کنید.

آموزشگاه فن بیان فنان
برگزاری دوره های فن بیان در اهواز

بهترین آموزشگاه های فن بیان در اهواز

نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
آموزشگاه فنان فرهنگ شهر، حدفاصل کوچه۲۴و۲۶ درب سوم ۰۷۱۳۶۳۳۴۱۷9
دوره فن بیان گرجی زاده اهواز، زیتون کارمندی 09166097578
آموزشگاه گویندگی باران اندیشه اهواز، نادری، خیابان حافظ، جنب کتاب رشد، مجتمع الماس جنوب، طبقه سوم، واحد 13 09014442839

 

 • آموزشگاه فنان

مجموعه برند آموزشی موسسه فنان در سال ۱۳۹۶  شروع به فعالیت نمود.

مجموعه فنان در زمینه برگزااری دوره های هنری :

 1.     عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیل
 2.     طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
 3.     فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
 4.     بازیگری تئاتر و سینما
 5.     نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت

کلاسهای آموزش فن بیان فنان به صورت آنلاین برای متقاضیان در اهواز برگزار می‌شود.

هزینه دوره: 650000 تومان پیشرفته

360000 تومان مقدماتی

آدرس:

فرهنگ شهر، حدفاصل کوچه۲۴و۲۶ درب سوم

شماره تماس:

۰۷۱۳۶۳۳۴۱۷9

وب سایت:

Fanaan.ir

 

 • دوره فن بیان مهناز گرجی زاده

کلاس گویندگی و فن بیان در اهواز با نام های کلاس سخنوری در اهواز، کلاس گویندگی، کلاس دوبله، کلاس گویندگی رادیو، کلاس مجریگری در اهواز نیز شناخته میشود. دوره حضوری فن بیان در اهواز توسط دکتر مهناز گرجی زاده در آموزشگاه فن بیان در اهواز به شما آموزش داده میشود. مهناز گرجی زاده دارای یکی از بهترین موسسه فن بیان در اهواز میباشد. برای اطلاع از قیمت کلاس فن بیان در اهواز و آدرس کلاس فن بیان در اهواز با شماره : 09166097578 تماس حاصل فرمایید.

 

آنچه که در کلاس فن بیان در اهواز خواهید آموخت:

 • چه موقع و چگونه می‌توان از انواع فن بیان در نوشتار و گفتار خود استفاده کرد.
 • چگونه می‌توان بین استدلال و فن بیان تفاوت قائل شد.
 • چگونه می‌توان یک سرمقاله و سخنرانی کوتاه و قانع‌کننده نوشت.
 • چگونه قدرت استدلال را ارزیابی کنیم.
 • چگونه در جمع بدون ترس و خجالت صحبت کنیم

هزینه دوره: 900000 تومان

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی

شماره تماس:

09166097578

وب سایت:

mahnazgourjizadeh.com

 

 • آموزشگاه باران اندیشه

آموزشگاه گویندگی باران اندیشه واقع در خیابان نادری در شهر اهواز برگزارکننده دوره‌های آموزشی سخنوری، ارتباطات مؤثر و گویندگی برای هنرجویان این رشته‌هاست. این مرکز بنیان‌گذار اصول فن بیان و سخنوری با رویکرد روانشناختی و هنری در استان خوزستان می‌باشد.

پیشینه 30 ساله مربیان این آموزشگاه، مسبب ایجاد شرایط آموزشی با کیفیت بالای علمی در آن شده است. این آموزشگاه با بهره‌گیری از سوابق طولانی‌مدت خود توانسته است نسبت به برگزاری جشنواره‌ها، سمینارهای آموزشی، همایش‌های علمی و رویدادهای فرهنگی و هنری اقدام نماید. آموزشگاه گویندگی باران اندیشه، همواره پذیرای عزیزان متقاضی جهت شرکت در کلاس‌های رشد و بالندگی فن بیان و گویندگی می‌باشد.

آموزشگاه گویندگی باران اندیشه دارای سابقه همکاری با ارگان‌های دولتی و خصوصی معتبر بسیاری است. ازجمله این ارگان‌ها می‌توان به بیمارستان آپادانا در اهواز، دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز جراحی محدود پارس اشاره کرد. علاوه بر رشته‌های ارتباطات مؤثر، گویندگی و فن بیان، این آموزشگاه به برگزاری رویدادها و دوره‌های دیگری نیز اشتغال دارد.

هزینه دوره: 1700000 تومان

آدرس:

اهواز، نادری، خیابان حافظ، جنب کتاب رشد، مجتمع الماس جنوب، طبقه سوم، واحد 13

شماره تماس:

09014442839

 

آیا یادگیری فن بیان برای گروه سنی خاصی است؟

به طور کلی می‌توان گفت که فن بیان به گروه و یا قشر خاصی اختصاص ندارد اما برای افرادی که دچار لکنت زبان هستند اولویت دارد. حتی کودکان نیز بعد از سن 7 سالگی الزم است با این مفهوم آشنا شوند به عبارتی دیگر فن بیان برای
کسانی که در گفتار دچار مشکل هستند یا لکنت دارند و افرادی که در گفتار آنها اشکالی وجود ندارد باید در دوره های فن بیان شرکت نمایند. برخی افراد به دلیل کمبود اعتماد به نفس نمیتوانند به خوبی صحبت کنند و اگر در بین دوستان و جمع حضور داشته باشند فقط شنونده هستند.

فن بیان یعنی اینکه شما بتوانید یک محتوای ارزشمند و مفید با رعایت تکنیک های صحیح کلامی به همراه بیانی رسا و واضح در اختیار مخاطب قرار دهید.

سرفصل های مهم فن بیان

 • صدا

تمرین صداسازی به شما کمک می‌کند تا نسبت به صدایی که هم اکنون دارید تسلط پیدا کنید. منظور از داشتن یک صدای قدرتمند و استاندارد و حرفه ای، ویژگی های ذاتی و ژنتیکی صدا نیست. تفاوت یک صدای حرفه ای و استاندارد با یک صدای مبتدی در نوع تنفس و کارکرد عضلاتی است که در تولید صدا نقش دارند. به هیچ وجه صدای خود را با کسی مقایسه نکنید. قرار نیست صدای شما شبیه کسی شود.

 • تلفظ صحیح

این قسمت به باعث می شود که شما به دو ویژگی مهم در سخنرانی و سخنوری دست پیدا کنید.  محکم حرف زدن و از طرف دیگر روان و سلیس بودن سخن، دو ویژگی بسیار اساسی در سخنرانی و سخنوری است. معمولا وقتی شما به کسی می گویید که محکم صحبت کن، بلند صحبت می کند و تن صدای خود را بالاتر می برد. درصورتی که محکم صحبت کردن به تلفظ صحیح و دقیق مخرج حروف برمی گردد.

 • تکنیک های فن بیان

رعایت نکات کلیدی و تکنیکی فن بیان شما را به یک سخنران ماهر تبدیل خواهد کرد. تکنیک های فن بیان شامل موارد متعددی مانند اکسان گذاری، تنالیته یا فراز و فرود صدا، تکیه کلام، تکیه هجا، انواع مکث ها و … می شود که رعایت این تکنیک ها توانایی شما را در فن بیان بهبود می بخشد. البته اجرای این تکنیک ها به تمرینات مستمر خوانش شعر، متن خوانی، دیالوگ گویی و همچنین سخنرانی نیاز دارد.

 • لحن کلام

لحن آواگری غیرکلامی است. به عبارت دیگر مربوط به رفتار غیرکلامی یا زبان بدن می باشد. بسیاری از افراد هنگام خوانش شعر، متن، دیالوگ گویی و یا سخنرانی فاقد لحن هستند به این معنی که احساس آن ها و سخن آن ها دو خط موازی را طی می کند و هرگز روی هم سوار نمی شود تا بتواند تصویر مشخصی را به مخاطب منتقل کند.

2.7/5 - (4 امتیاز)
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا