سایر مراکز آموزشی

2 تا از بهترین آموزشگاه های رباتیک اهواز 💡 + آدرس و 📞

 

رباتیک به عنوان یکی از حوزه‌های پیشرفته فناوری، به سرعت در حال توسعه است و علاقه‌مندان به این حوزه به دنبال یادگیری و فعالیت در آن می‌باشند. در این مقاله، با بهترین آموزشگاه های رباتیک اهواز آشنا می‌شوید و دریافت راهنمایی‌های کاربردی برای شروع آموزش در آموزشگاه رباتیک را دریافت می‌کنید.

آزمون تعیین سطح گاما

در این صفحه شما نیز میتوانید با بهترین آموزشگاه های برد در اهواز آشنا شوید.

رباتیک: مفهوم و تعریف

در ابتدا، برای شناخت بهتر رباتیک، نیاز است تا به تعریف آن مسلط شویم. رباتیک در واقع علمی است که به بررسی طراحی، ساخت و کاربرد ربات‌ها و سامانه‌های خودکار می‌پردازد. ربات‌ها می‌توانند دارای قابلیت‌هایی مانند حرکت، تشخیص، شناخت و تعامل با محیط خود و یا اجرای وظایف خاص باشند. با پیشرفت تکنولوژی، ربات‌ها به طور گسترده در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، پزشکی، خدماتی و حتی در خانه‌ها استفاده می‌شوند

 

یک آموزشگاه رباتیک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

💡 دارا بودن برنامه آموزشی جامع و مدون
💡قابلیت برگزاری کلاس برای تمام سنین
💡 بهره مندی از اساتید متخصص و خبره 💡 ارائه مدرک معتبر
💡 برقراري ارتباط دوستانه با دانش آموزان به طوریکه فضای دوستانه و گرمی حاکم باشد 💡 استفاده از روش ها و متد های روز دنيا برای تدريس و آموزش
💡 استفاده از ابزار و برد های الکترونیکی بروز در صنعت 💡 دارا بودن محیط مناسب آموزشی

بهترین آموزشگاه های رباتیک اهواز

بهترین آموزشگاه های رباتیک اهواز کدام اند؟

 

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه علوم رباتیک

اهواز، کیان‌ آباد، خیابان 13 شرقی، پلاک 32

06133384287
2 آموزشگاه رباتیک علی احمدی
اهواز، کیان آباد، خیابان 13 شرقی، پلاک 32
06133384287

1- آموزشگاه علوم رباتیک

آموزشگاه علوم رباتیک با 5 شعبه در سطح شهر اهواز، از سال 1391 زیر نظر مدیریتی توانمند فعالیت خود را با مجوز رسمی سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور آغاز نمود. این آموزشگاه با تکیه بر تیم متخصص، دوره‌های خود را در سه دپارتمان اندروید، رباتیک بدون پکیج و الکترونیک را با کیفیتی برتر برگزار می‌کند. در دپارتمان رباتیک تمرکز آموزش‌ها بر مراجعین در رده‌ی سنی 6 تا 18 سال و آماده‌سازی این عزیزان به منظور شرکت در مسابقات معتبر ملی و بین‌المللی است.

این دوره‌ها شرکت‌کنندگان به‌صورت کاملاً عملی در محیطی آزمایشگاهی و بسیار پیشرفته و مجهز آموزش می‌بینند. در انتهای آموزش‌ها این افراد کاملاً بر اساس خلاقیت خود و تیمشان و مشورت با مربی ربات خود را طراحی کرده و می‌سازند. آموزش در این مؤسسه از مهدکودک آغاز می‌شود و تا دبیرستان پیش می‌رود و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها در تمام طول فرایند آموزش از ابزار و طرح درس‌های فوق‌العاده علوم رباتیک بهره می‌برند تا کنجکاوی طبیعی و میل آن‌ها به کشف و خلاقیت زنده نگه داشته شود.

در طی سال‌های فعالیت، آموزشگاه علوم رباتیک موفق به برگزاری دوره‌های موفق و همکاری با دانشگاه‌ها و مدارس مختلفی شده است. اساتید این آموزشگاه از داوران بین‌المللی مسابقات روبوکاپ، کارشناسان رباتیک سازمان فنی‌وحرفه‌ای، دارندگان مقام‌های متعدد ملی و بین‌المللی و برنامه نویسان خبره و باتجربه می‌باشند. همچنین این آموزشگاه برگزارکننده انحصاری آزمون و دوره‌های آموزشی المپیاد ملی مهارت رشته رباتیک دوره‌های پانزدهم و شانزدهم سازمان فنی‌وحرفه‌ای این استان می‌باشد.

فعالیت‌ها

 • ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی به مراجعین
 • تنها ارائه‌دهنده رباتیک واقعی و بدون پکیج در استان خوزستان
 • برگزاری آموزش با امکانات ویژه در آزمایشگاه مخصوص علوم رباتیک
 • دارای 5 شعبه در شهر اهواز
 • دارای مجهزترین آزمایشگاه الکترونیک در سطح شهر
 • ارائه‌ی آموزش‌های کاملاً عملی و مبتنی بر پروژه‌ها، ماژول‌ها و سنسور‌های پرکاربرد در صنعت

آدرس :

اراک خیابان عباس آباد جنب امام زاده

شماره تماس :

09183623912

 

چرا باید به آموزشگاه رباتیک مراجعه کنیم؟

روز به روز رشد و توسعه علم رباتیک بیشتر می‌شود و بنابراین نیاز به متخصصان و کارشناسان در این حوزه احساس می‌شود. آموزشگاه‌های رباتیک به عنوان محیطی مناسب برای یادگیری و تقویت مهارت‌های رباتیکی در دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به این حوزه عمل می‌کنند. با مراجعه به یک آموزشگاه رباتیک، فرصتی مناسب برای یادگیری اصول اولیه و پیشرفته رباتیک، استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و کسب تجربه عملی در زمینه ساخت و برنامه‌ریزی ربات‌ها به دست می‌آید.

فواید آموزشگاه رباتیک

آموزشگاه رباتیک از مزایای فراوانی برخوردار است. در ادامه به برخی از این فواید می‌پردازیم:

1. تقویت مهارت‌های علمی و فنی

با حضور در آموزشگاه رباتیک، دانش‌آموزان فرصتی مناسب برای تقویت مهارت‌های علمی و فنی خود خواهند داشت. آن‌ها با آموزش اصول و تکنیک‌های رباتیک، یادگیری برنامه‌نویسی و عملیات ساخت و تعمیر ربات‌ها، به تجربه‌ای عملی واقعی در این حوزه دست خواهند یافت.

2. توسعه مهارت‌های تفکر انتقادی و خلاقیت

آموزشگاه رباتیک به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های تفکر انتقادی و خلاقیت خود را تقویت کنند. در هنگام برنامه‌ریزی و ساخت ربات‌ها، آن‌ها با مسائل و چالش‌های مختلفی روبرو می‌شوند که نیازمند تفکر خلاق و حل مسئله است.

3. تعامل اجتماعی و همکاری در گروه

در آموزشگاه رباتیک، دانش‌آموزان با دیگران در حال یادگیری و کار با ربات‌ها همکاری می‌کنند. این تعامل اجتماعی و همکاری در گروه باعث تقویت مهارت‌های ارتباطی و تفاهم و تعامل با دیگران می‌شود.

4. توسعه استعدادهای شخصی

آموزشگاه رباتیک به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا استعدادهای شخصی خود را کشف و توسعه دهند. با انجام فعالیت‌های مرتبط با رباتیک، آن‌ها می‌توانند استعدادهای خود را در زمینه‌هایی مانند خلاقیت، رهبری، مشکل‌گشایی و همکاری کشف کنند.

هزینه آموزشگاه رباتیک اهواز

کلاس های رباتیک از آن دسته کلاس هایی است که به جعبه ابزار نیاز دارد. یعنی در زمان حضور در کلاس رباتیک می بایست یک جعبه ابزار به همراه کودکان باشد. شما علاوه بر پرداخت هزینه ثبت نام، باید یک هزینه جداگانه برای تهیه این جعبه ابزار نیز بپردازید. در کل هزینه کلاس رباتیک اهواز عبارتند از:

 • تعداد ساعات کلاس
 • تعداد جلسات کلاس
 • خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی بودن
 • سطح تجربه اساتید
 • موارد آموزش داده شده در کلاس ها
 • میزان تجهیزات در اختیار گذاشته شده

سخن پایانی

آموزشگاه رباتیک فرصتی عالی برای یادگیری و توسعه‌ی مهارت‌های علمی، مهندسی، همکاری، و خلاقیت در دانش‌آموزان ایجاد می‌کند. با شرکت در آموزشگاه رباتیک، فرزندان شما نه تنها می‌توانند درک بهتری از فناوری داشته باشند، بلکه مهارت‌های مهمی را در حوزه‌ی رباتیک و تکنولوژی به دست بیاورند. پس از شرکت در آموزشگاه رباتیک، فرزندانتان می‌توانند به عنوان افرادی خلاق و نوآور در زمینه‌ی فناوری شکوفا شوند.

در این مقاله سعی کردیم به شما بهترین آموزشگاه های رباتیک اهواز را معرفی کنیم ؛ امیدواریم که برای شما مفید واقع شده باشد.

سوالات، تجربیات و نظرات خود را ذیل همین نوشته با ما در میان بگذارید.

 

4/5 - (1 امتیاز)
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا