سایر مراکز آموزشی

بهترین آموزشگاه های فن بیان و گویندگی در شهرکرد: هزینه+ آدرس و ☎️

فن بیان و سخنوری در دنیای مدرن امروز یک مهارت ضروری برای پیشرفت و بقا در روابط اجتماعی و محیط کاری است. در ادامه با معرفی بهترین آموزشگاه های فن بیان و گویندگی در شهرکرد راه و روش تقویت این مهارت را به شما خواهیم آموخت. تسلط بر اصول فن بیان به افراد کمک می‌کند که در جمع های مختلف و مهمانی‌ها، محیط کار و اجتماع به راحتی صحبت کنند. همچنین منظور کلام خود را واضح و شفاف به مخاطب برسانند. اگر شما هم قصد شناخت بهترین مراکز آموزش فن بیان در شهرکرد را دارید، با ما همراه شوید.

بهترین آموزشگاه های فن بیان و گویندگی در شهرکرد چه ویژگی‌هایی دارند؟

دسترسی آسان به کلاس امکان برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت آنلاین و حضوری
روشهای آموزشی نوین استفاده از روشهای جدید آموزشی، تکرار و تمرین در کلاسها برای کنترل استرس
اساتید با تجربه برگزاری کلاس ها با حضور اساتید برجسته و حرفه ای
اعطای مدرک معتبر پس از پایان دوره موسسات معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای مدرک معتبر اعطا می‌نمایند.

 

در ادامه می‌توانید لیست بهترین آموزشگاه های فن بیان در شهرکرد، به همراه مشخصات آدرس و شماره تماس را در جدول زیر مشاهده کنید.

آموزشگاه فن بیان فنان
برگزاری دوره های فن بیان در تهران

بهترین آموزشگاه های فن بیان و گویندگی در شهرکرد

نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
آموزشگاه فنان فرهنگ شهر،حدفاصل کوچه۲۴و۲۶ درب سوم +987136334179
مجتمع فنی تهران شعبه شهرکرد  شهرکرد، خیابان ورزش، کوچه ۹، پلاک۵ ۰۳۸۳۳۳۹۸۰۰۷

1. آموزشگاه فنان

آموزشگاه برند آموزشی موسسه فنان در سال ۱۳۹۶ در شهر شیراز شروع به فعالیت نمود.

آموزشگاه فنان در زمینه برگزاری دوره های هنری :

  1. عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیل
  2. طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
  3. فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
  4. بازیگری تئاتر و سینما
  5. نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت

کلاسهای آموزش فن بیان فنان به صورت آنلاین برای متقاضیان در شهرکرد برگزار میشود. با شروع پاندمی کرونا موسسه فنان بیش از پیش بر گستردگی شبکه آموزش آنلاین تمرکز کرد.

هزینه دوره: 1000000 تومان

آدرس:

فرهنگ شهر،حدفاصل کوچه۲۴و۲۶ درب سوم

شماره تماس:

+987136334179

وب سایت:

Fanaan.ir

 

2. مجتمع فنی تهران شعبه شهرکرد

مجتمع فنی تهران سعی بر آن دارد تا طی دو ترم اصول حرفه ایی اجرا، فن بیان و سخنوری را به کلیه علاقه مندان آموزش دهد.
لازم بذکر است در مجتمع فنی تهران آموزش فن بیان و سخنوری به صورت حضوری و هم آموزش آنلاین فن بیان و سخنوری را ارائه می دهد.

فن بیان یکی از مهارت‌هایی است که هر انسانی به یادگیری آن احتیاج دارد تا به بهترین شکل در جامعه حاضر شود.

در واقع فن بیان به شما کمک می کند آنچه که قرار است در خصوص آن صحبت کنید خوش آهنگ تر، تاثیرگذار تر و زیبا تر به سمع مخاطب برسد.
به نوعی می توان گفت که فن بیان به معنای چگونه گفتن هست نه صرفا گفتن.
دارا بودن صدای استاندارد ، لحن در کنار اصول فن بیان از جمله فاکتورهای مهم در دستیابی به یک اجرا و نمایش قدرتمند در شما می شود لازم بذکر است دارا بودن یک صدای قدرتمند و استاندارد صرفا ویژگی های ژنتیکی نیست بله تفاوت صدای مبتدی با یک صدای حرفه ایی در نوع تنفس گیری و قدرت عضلاتی هست که در تولید صدا نقش دارند که در آموزش فن بیان و سخنوری ما در مجتمع فنی تهران به آن پرداخته می شود.
ارتباطات کلامی انسان شامل پنج گروه: مذاکره، مناظره، مباحثه، گفتگو و سخنرانی می باشد که نکات بسیاری وجود دارد تا شما بتوانید در هر یک از بخش های فوق تاثیر گذار باشید.
سخنرانی و سخنوری از جمله مهم ترین گروه ارتباطات کلامی می باشد و برای رسیدن به آن نیاز به مهارت های مختلفی می باشد که برخی از آنها زبان بدن، آشنایی با شعر و شعرخوانی، خبرخوانی، اطلاعات عمومی از هر گرایش (هنر، تاریخ، ادبیات، سیاست، ادیان و …) می باشد.
یک سخنرام موفق می بایست اول از همه اصول سخنرانی را بداند و در کنار آن مطالعه در خصوص علم روانشناسی انسان باید مطالعه داشته باشد تا بتواند تاثیر گذاری لازم را ایجاد نماید.

هزینه دوره: 1700000

آدرس:

شهرکرد، خیابان ورزش، کوچه ۹، پلاک۵

شماره تماس:

۰۳۸۳۳۳۹۸۰۰۷

وب سایت:

Mftplus.com

 

ویژگی های فن بیان قوی

اهمیت لحن در فن بیان

لحن کلام و صحبت شما در میزان تاثیرگذاری آنچه که می‌گویید بسیار حائز اهمیت است. برای مثال یک درخواست، زمانی می‌تواند محترمانه است که از کلمات محترمانه و به همراه لحنی محترمانه بیان شود. بسیار پیش می‌آید که فردی کلمات محترمانه‌ای را برای گفت‌وگو انتخاب کند ولی با لحنی تهاجمی آن را بیان کند. همان اندازه که باید در انتخاب کلمات وسواس به خرج دهید باید از لحن مناسب استفاده کنید تا اثرگذاری کلامتان حفظ شود.

انتخاب کلمات مناسب

پیش از شروع هر نوع گفت و گویی انتخاب واژه‌ها نکته کلیدی است. مشکل عمده‌ی افراد در گفت و گو این است که در انتخاب کلمات خود چندان موفق نیستند و همین باعث می‌شود بیان خوبی نداشته باشند. در هر مکالمه هر واژه بار معنایی خاص خودش را دارد، طبیعتا شما نمی‌توانید از یک سری واژه های واحد برای تمام گفت و گوهایتان بهره ببرید. ذکر این نکته قابل ذکر است که همواره کلمات محترمانه به همراه لحن مودبانه شما را برای بیان نظر، انتقاد، پیشنهاد و درخواستتان از سایرین متمایز می‌کند. بنابراین اولین اساس در پرورش فن بیان داشتن دید مناسب از کلمات و انتخاب هوشمندانه آنان است. بایستی دایره لغات خود را گسترش دهید.

زمان و مکان گفت و گو

از دیگر مسائل مهم در مسئله فن بیان، زمان و مکان گفت و گوی شماست. در واقع با توجه به موضوع موردنظرمان و آنچه در ذهن داریم، باید زمان و مکان مناسبی را برای بیان آنچه که می‌خواهیم بگوییم انتخاب کنیم. تقریبا تمام افراد ضرب المثل هرسخن جای و هرنکته مکانی دارد را شنیده اند. اهمیت مکان و زمان گفت و گو دقیقا از همین ضرب المثل سرچشمه می‌گیرد.

یک گوینده و یا سخنور ماهر شایط مناسب را برای صحبت کردن انتخاب می‌کند.

جمع بندی

به طور کلی شما باید برای برقراری ارتباط موثر در اجتماع با هر شغل و جایگاهی فن بیان خوبی داشته باشید. بایستی بتوانید منظورتان را شفاف واضح با لغات مناسب در مکان و زمان متناسب بیان کنید تا بازخورد دلخواهتان را دریافت کنید.

سوالات متداول

  • آیا فن بیان خوب باعث افزایش اعتماد به نفس می‌شود؟

بله، اگر سخنرانی فردی به خوبی پیش‌برود، بازخورد مثبتی از سوی مخاطبان دریافت خواهد شد و این امر سبب افزایش حس اعتماد به نفس سخنران می‌شود.

  • فن بیان مناسب بر کدامیک از جنبه‌های زندگی فرد اثرگذار است؟

فن بیان خوب سبب پیشرفت و تثبیت شغلی افراد، بهبود مهارت‌های ارتباطی افراد، بهبود مهارت‌های اجتماعی، رضایت شخص از خود و آشنایی با افراد جدید می‌شود.

  • مهارت‌های اصلی لازم برای تقویت فن بیان کدامند؟

نوشتن متن سخنرانی، تمرین زیاد و حفظ آرامش

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا