آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی یاس نو تهران: لیست دوره ها+ آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان انگلیسی یاس نو یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله کرمان در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان اورنج برای زبان آموزان صورت می‌گیرد. آموزشگاه زبان یاس نو از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند در دوره های آموزشی این آموزشگاه ثبت نام کنند.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی، یکی از مهم‌ترین مسایلی است که برای تمامی افراد در سراسر جهان اهمیت دارد. با گسترش فناوری، ارتباطات بین المللی، و افزایش تعاملات اقتصادی بین کشورها، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی، بیشتر از همیشه حس می‌شود.

زبان انگلیسی، به عنوان یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل متحد، زبانی برای ارتباطات بین المللی، تجارت، علوم، فناوری و تحصیلات است. به همین دلیل، یادگیری زبان انگلیسی، برای افرادی که به دنبال بهبود شغلی، پیشرفت تحصیلی، و یا برقراری ارتباطات بین المللی هستند، بسیار حیاتی است.

نقش زبان انگلیسی در اقتصاد

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در امر اقتصاد مقوله‌ای بدیهی‌است. اقتصاد امروز به طور فزاینده در حال جهانی شدن است، و این بدان معنی است که بسیاری از ما در سراسر فرهنگ‌ها در تعامل با شیوه‌ای هستیم که قبلا با آن هیچ آشناییتی نداشته‌ایم. در چنین اقتصادی، اهمیت یادگیری زبان دوم به خودی خود آشکار می‌شود. یادگیری زبان دوم به شما کمک می‌کند تا با سراسر فرهنگ‌ها ارتباط برقرار‌کنید و تجارت را در سرزمین‌هایی انجام‌دهید که هرگز به آنها به عنوان بازار قابل قبول نگاه نکرده‌اید.

انواع دوره های آموزشگاه زبان انگلیسی یاس نو

  • دوره های ترمیک بزرگسالان

در این دوره زبان انگلیسی در کنار تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی شامل Reading، Writing، Listening، Speaking و زیر مهارت های Vocabulary،Grammar،Pronunciation تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقا مهارت مکالمه وجود دارد به طوری که زبان آموزان بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و لغات نو آموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند.

از دیگر ویژگی‌های مهم این دوره، آماده‌سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند IELTS ، iBT و … می‌باشد. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح لازم بر اساس نمره مورد نیاز خود ( طبق چارت آموزشی ایران اروپا ) می‌توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی شرکت نمایند.

  • دوره مکالمه

یادگیری کامل مکالمه زبان انگلیسی هرگز در یک یا دو ماه اتفاق نمی‌افتد و نیاز به تمرین، تلاش، تکرار و صبر دارد. شما به محیطی نیاز دارید که تمرکز اصلی آن روی تقویت مهارت گفتاری شما باشد و در مدت کوتاهی بتواند اعتمادبه‌نفس لازم جهت صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی را به شما بدهد.

آموزشگاه یاس نو با  فراهم آوردن محیطی آرام شما را در امر یادگیری همراهی می‌کند. دوره Speaking only دوره فقط مکالمه، یک دوره‌‌ فشرده یک‌ساله است که مکالمه زبان انگلیسی را از صفر تا صد و به‌صورت فشرده به دو روش آنلاین و حضوری، در هر سطحی که باشید به شما آموزش می‌دهد. بدون اینکه نیازی به یادگیری ساختارهای پیچیده گرامری و انجام تمرین‌های نوشتاری و خواندن متون طولانی باشد!

  • دوره های آمادگی آزمون

زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند IELTS ، iBT و … نیاز به آمادگی دارند. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح لازم بر اساس نمره مورد نیاز خود ( طبق چارت آموزشی ) می‌توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی شرکت نمایند.

آدرس آموزشگاه زبان انگلیسی یاس نو:

تهران، خیابان گلبرگ غربی چهار راه کرمان نبش خیابان احمدی ساختمان بیمه البرز پلاک ۵۲ واحد 6

شماره تماس:

۰۲۱ ۷۷۶۹ ۴۸۶۲

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

کشفی

کارشناس سئو، نویسنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×