آموزشگاه آیلتسلیست بهترین آموزشگاه های زبان تهران

لیست 5 آموزشگاه برتر آیلتس تهران (IELTS) سال 1401 + آدرس ☎️

موسسه گاما آموزشگاه برگزیده 1401

 

با افزایش روزافزون شمار مهاجران ، نیاز به یادگیری زبان و بالطبع شناسایی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی ، بهترین آموزشگاه آلمانی ، بهترین آموزشگاه چینی و ترکی استانبولی بیش از پیش احساس می شود.اگر شما هم جهت مهاجرت نیاز به یادگیری و کسب مدرک آیلتس دارید با ما همراه باشید تا لیست 5 آموزشگاه برتر آیلتس در تهران سال 1401 را در اختیار شما قرار دهیم.

 

آزمون آیلتس (IELTS) چیست؟

آزمون آیلتس یا International English Language Test System به زبانی ساده  آزمونی است جهت سنجش مهارت خواندن ، نوشتن و صحبت کردن شما به زبان انگلیسی. هدف از کسب مدرک آیلتس ممکن است یکی از موارد تحصیلی ، مهاجرت یا شغلی باشد.

اگر با آزمون آیلتس آشنایی ندارید بخوانید همه چیز درباره ی آزمون آیلتس

 

انواع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس بر دو نوع آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال تقسیم می شود.هر دو نوع شامل چهار بخش گوش دادن (listening) ، خواندن (reading) ، صحبت کردن (speaking) و نوشتن (writing) می باشد. که محتوای بخش های ریدینگ و رایتینگ یکسان و بخش های لیسنینگ و اسپیکینگ متفاوت می باشد. به عنوان مثال در بخش رایتینگ آزمون آکادمیک باید یک مقاله ی علمی اما برای آزمون جنرال یک نامه ی اداری باید بنویسید. به طور کلی آیلتس آکادمیک آمادگی متقاضیان برای تحصیلات دانشگاهی را ارزیابی می کند.

کلیک کنید

اشتباهات متداول در رایتینگ آیلتس

نکات مهم درباره اسپیکینگ آیلتس 

آموزش نت برداری در اسپیکینگ آیلتس 

آموزش رایگان آیلتس درس به درس 

اهمیت انتخاب یک آموزشگاه برتر آیلتس

بارها شده است که بعد از خرید یک محصول احساس شکست کنیم به علت کیفیت پایین و نامناسب خدمات و اینکه خدمات دریافت شده به اندازه ای که بابت آن پول پرداخت کرده بودیم ارزش نداشته است . برای رسیدن به مدرک آیلتس شما باید در چهار مهارت شنیداری ،گفتاری ، نوشتاری و گرامر و گفتاری تبحر و تسلط کافی داشته باشید.بنابراین باید با دقت زیادی آموزشگاه برتر آیلتس را انتخاب کنید.

 

قوانین طلایی یادگیری زبان انگلیسی (یا هر زبان خارجی )

قانون اول: تکرار مطالب جدید برای انتقال از حافظه ی کوتاه مدت به بلندمدت

هر مطلب جدید که می آموزید در حافظه ی کوتاه مدت شما قرار می گیرد. برای انتقال مطالب به حافظه ی بلندمدت از قانون 1 ،1،1،1 تبعیت کنید . مطالب جدید را 1 ساعت بعد 1 روز بعد 1 هفته بعد 1 ماه بعد مجددا مطالعه کنید با این روش مطالعه هر مطلبی ملکه ی ذهنتان خواهد شد.

قانون دوم: به جای کلمات تنها ، اصطلاحات را یاد بگیرید

وقتی لغت جدیدی میبینید به دنبال یک اصطلاح یا جمله بگردید که از این کلمه در آن استفاده شده باشد آن را یادداشت کنید و به خاطر بسپارید.

اصطلاحات انگلیسی را پیدا کنید و یاد بگیرید

قانون سوم: گوش کنید گوش کنید و گوش کنید

هر روز و به صورت مداوم مطالب را به زبان انگلیسی گوش کنید .متون را نخوانید . این رمز موفقیت شما در مکالمه ی انگلیسی است. با گوش سپردن به زبان انگلیسی سیستم شنیداری شما تقویت شده و به راحتی قادر خواهید بود هنگام مکالمه یا لیسنینگ، جملات انگلیسی را تشخیص دهید. حداقل روزی 2 ساعت…

قانون چهارم: گوش کنید و جواب دهید نه فقط تکرار کنید

درکنار هر درسی سوالاتی هم مطرح می شوند همیشه به سوالات جواب دهید و ازکنار آن ها نگذرید . به هنگام گوش دادن به منابع صوتی از یکی از دوستان بخواهید در باره داستان از شما سوال کند و شما به آنها جواب دهید این به شما یادمی دهد که سریع فکر کنید و جواب را پیداکنید.

قانون پنجم: نت برداری کنید

برای موفقیت در امتحان رایتینگ و تقویت قدرت تجزیه و تحلیل مطالب، تمرین خلاصه نویسی کنید. متون انگلیسی را پس از مطالعه به صورت چکیده در بیاورید. هر دو سه پاراگراف را در دو سه خط خلاصه کنید.

قانون ششم: به انگلیسی توصیف کنید

تصاویر و مناظر مقابل چشم (یا حتی در ذهنتان ) خود را بلند بلند به انگلیسی توصیف کنید صدای خود را ضبط کنید بعدا به صدای خود گوش دهید و ایرادات خود را برطرف کنید.

قوانین طلایی یادگیری زبان

قانون هفتم: به انگلیسی فکر کنید

همه ی ما در زندگی روزمره ساعات زیادی را به فکر کردن سپری می کنیم . افکار خود را به زبان انگلیسی بیان کنید. برای این کار از لغات ساده شروع کنید و آهسته آهسته لغات پیچیده را جایگزین کنید.

قانون هشتم: دیکته ی کلمات جدید را تمرین کنید

لغات جدید را با فونت درشت روی برچسب های یادداشت بنویسید و جلوی چشم قرار دهید . جلوی آینه ، میز توالت ، درب حمام ، درب یخچال ، پنجره ی خوش منظره ی اتاق 😉 و هر جایی که روزانه چند بار از آنجا می گذرید. با هر بار دیدن یادداشت های کوچک، این  لغات را تکرار کنید… به همین راحتی در ذهنتان خواهد ماند.

 قانون نهم: اخبار انگلیسی گوش دهید

گوش سپردن به اخبار و رادیو انگلیسی زبان مانند BBC ، لیسنینگ شما را تقویت می کند . پادکست ها و آموزش های انگلیسی را گوش کنید.

listen to the radio

 

قانون دهم: با صدای بلند مطالعه کنید

درباره ی موضوعات مورد علاقه ی خود متون مختلف را به انگلیسی پیدا کرده و مطالعه کنید. از وب سایت ها و مجلات و روزنامه های مرتبط کمک بگیرید . خواندن با صدای بلند باعث تسلط شما به زبان انگلیسی می شود.

 

معیارهای سنجش لیست 5 آموزشگاه برتر آیلتس در تهران سال 1401

برای انتخاب آموزشگاه برتر آیلتس در تهران در سال 1401 چند فاکتور مهم از دید زبان آموزان و کارشناسان مورد توجه قرار می گیرد.

  • کیفیت دوره های طراحی شده و تنوع در ارائه خدمات آموزشی : 30 درصد
  • استفاده از اساتید و اگزمینرهای برجسته آیلتس با نمرات عالی : 30 درصد
  • امکانات آموزشی : 20 درصد
  • دسترسی آسان به مراکز و آموزشگاه برتر آیلتس : 10 درصد
  • نحوه ی مدیریت و برخورد پرسنل : 10 درصد

اینکه الان در حال مطالعه ی این مقاله هستید یعنی علاقمند به شرکت در کلاس زبان یک آموزشگاه برتر آیلتس هستید. پس با ما همراه باشید تا لیست 5 آموزشگاه برتر تهران در سال 1401 را در اختیار شما قرار دهیم.

گاما : بهترین آموزشگاه زبان
بهترین موسسه زبان ایران سال 1400

1- موسسه زبان گاما یا آموزشگاه زبان گاما تهران

اولین آموزشگاه برای قرار گرفتن در لیست 5 آموزشگاه برتر آیلتس تهران 1400 ، موسسه زبان گاما می باشد. آموزشگاه زبان گاما یک شعار معروف دارد.. تا رسیدن به نتیجه مطلوب کنارتان خواهیم بود.

آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت .

 

طراحی دوره های تضمینی در گاما

این شعار در گاما باعث شده تا دوره هایی عاری از نقص طراحی شود که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند.
به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش می دهد.
تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمی شود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

 

راز موفقیت گاما چیست؟

1- اساتید گاما از بین صدها مدرس برگزیده و با فرایندی دقیق انتخاب میشوند که علاوه بر سطح علمی بالا قدرت انتقال فوق العاده ای نیز داشته باشند
2- گاما مدام منابع آموزشی خود را به روز می‌کند و به اساتید خود می‌آموزد تا آخرین روش های آموزشی دنیای امروز را با خود به سر کلاس ببرند.

 

ویدیو نمونه آموزش آیلتس (مبتدی) ویژه شاغلین گاما :

جدول شهریه دوره های آیلتس موسسه زبان گاما

 

عنوان دوره سطح هزینه شماره تماس مستقیم
پیش آیلتس Pi1 1،290هزار تومان 09120058646
آیلتس 5 2،290 هزار تومان 09120058646
آیلتس 6  2،490 هزار تومان 09120058646
آیلتس 7 2،490 هزار تومان 09120058646

 

نکته ی آخر اینکه شما با هر سطح دانش زبان انگلیسی که باشید طی 6 الی 9 ماه می توانید به نمره ی مطلوب آیلتس برسید.

آدرس موسسه زبان گاما :

تهران – میرداماد – جنب پمپ بنرین – طبقه فوقانی خدمات ارتباطی – پلاک 170

☎️ 0212664537002191002349

2- آموزشگاه ایران اروپا تهران

موسسه زبان ایران اروپا در سال 1388 تاسیس شد و در رده های سنی متفاوت در زمینه مکالمه و زبان انگلیسی ، وآمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی ،نیمه گروهی و خصوصی دوره های خود را برگزار می کند.این موسسه با 15 عنوان کلاس جانبی مثل گوش کردن به موسیقی،کلاس های گرامر، کلاس های استند آپ کمدی و….با بیش از 70 ساعت در هفته به صورت کاملا رایگان در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد.
شما در این موسسه می توانید دوره های تخصصی زبان را در زمینه شغلی مثل مدیران ارشد،حقوقدانان و… بگذرانید.
کسانی که سطح زبانی مبتدی دارند با گذراندن 4 ترم می تواننند به سطح قابل قبولی دست پیدا کنند.

جدول شهریه کلاس آیلتس موسسه ایران اروپا

تعداد جلسات 48 جلسه
زمان هر جلسه 90 دقیقه
جمعیت کلاس بین 5 الی 12 نفر
شهریه 2میلیون و 190 هزارتومان
طول دوره 3 ماه کاری

 

وجه تمایز آموزشگاه ایران اروپا با دیگران در تنوع زیاد و جالب توجه دوره های برگزاری زبان انگلیسی است.

ادرس شعبه مرکزی:
بلوار آیت الله کاشانی،نرسیده به سه راه جنت آباد،بین خ لاله و سازمان برنامه شمالی،پلاک 544
تلفن:49109000

جدول شهریه ی دوره های ترمیک آموزشگاه زبان ایران اروپا

حداقل سطح تعداد جلسات ( هر ترم ) طول دوره ( هر ترم ) شهریه ( هر ترم )
ترمیک بزرگسالان Pre Intermediate 20 الی 24 جلسه

90 دقیقه ای

2 روز در هفته

374هزار تومان

 اطلاعات بیشتر از آموزشگاه زبان ایران اروپا

 

3- موسسه زبان بیان برتر تهران

لیست 5 آموزشگاه برتر آیلتس

 

يكي از مزيت‌هاي رقابتي اصلي مركز عالي آموزش زبان بيان برتر كه هيچ موسسه در ايران از آن برخوردار نيست، كتاب‌هاي انحصاري WiKi هست كه توسط تيم هيات علمي مركز طراحي شده كه همگي تحصيل‌كرده كانادا و ايران هستند. که به خاطر آن از سازمان GFEL امريكا در سال‌هاي 2019 در دبي و 2021 در لاس‌وگاس جايزه گرفتند. به علاوه به خاطر ابتكار در روش آموزش زبان كه روش Microlearning هست از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، مفتخر به دريافت “ابتكار” در روش تدريس زبان شدند.

میکرولرنینگ (Microlearning) چیست ؟

مايكرولرنينگ بيان برتر با تمرکز براساس قاعده مایکرولرنینگ بصورت خرد خرد، كوتاه و سرگرم کننده   زبان انگليسي را آموزش مي دهد.یعنی یادگیری زبان انگلیسی با لذت.

 

WiKiچیست ؟

WiKi سبك انحصاري بيان برتر در آموزشگاه زبان انگلیسی هست كه در 10 ماه ، شما ( زبان آموز ) را به سطحی مي‌رساند كه راحت به زبان انگليسي حرف بزنید، مكاتبه كنید ، و ارتباط برقرار كنید . بعد اگر تمایل به گرفتن مدرک آيلتس داشته باشید كافي است براي گرفتن آيلتس 7 يا بالاتر، در تك‌دوره سامیت summit (بدون نیاز به گذراندن هیچ دوره ی Pre IELTS ) شركت كنيد و به هدف خود برسيد.

بیان برتر تا زمان آزمون در کنار شما خواهد بود.

بيان برتر دارای سه شعبه در تهران و يك شعبه در لهستان می باشد كه مركز تحقيقات زباني‌ موسسه است. شما می توانید از سراسر ایران در کلاسهای آنلاین موسسه بیان برتر شرکت کنید.

جهت مشاهده ی ویدئوهای کوتاه آموزشی بیان برتر به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید.

يا براي اطلاعات بيشتر در مورد دوره‌های زبان برتر مي‌توانيد به وب‌سايت‌ بیان برتر مراجعه كنيد.

برای تعیین سطح بین الملل زبان ، در تعیین سطح هوشمند بیان برتر ( به صورت آنلاین و مالتی مدیا ) شرکت کنید .

Website: www.bayanebartar.org

Instagram: http://instagram.com/bayanebartar.official

Telegram: https://t.me/ieltsfamily

عنوان دوره تعداد جلسات تعداد ساعات نوع کلاس هزینه
دوره 10 ماهه زبان wiki انگلیسی 8 24 حضوری 560 هزار تومان
8 16 آنلاین 445 هزار تومان
تک دوره آیلتس

(Summit)

17 51 حضوری 2،520هزارتومان
16 48 آنلاین 1،380هزار تومان
ورک شاپ رایتینگ آیلتس 7 17/5 حضوری 882 هزار تومان
7 17/5 آنلاین 882 هزار تومان
ورک شاپ ریدینگ آیلتس 5 12/5 حضوری 460 هزار تومان
5 12/5 آنلاین 460 هزار تومان
ورک شاپ لیسنینگ آیلتس 3 7/5 حضوری 320 هزار تومان
3 7/5 آنلاین 320 هزار تومان
ورک شاپ اسپیکینگ آیلتس 7 17/5 حضوری 882 هزار تومان
7 17/5 آنلاین 882 هزار تومان

 

4- آکادمی زبان اکسیر تهران

 

لیست 5 آموزشگاه برتر آیلتس در تهران 1400

دومین آموزشگاه جهت قرار گرفتن در لیست برترین آموزشگاه آیلتس ، آکادمی زبان اکسیرمی باشد. این موسسه با شعارِ “یک سبکِ زندگی”، عمیقا بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف تمرکز کرده و باور دارد موفقیت، به جز با ایجاد یک سبک زندگی اصولی امکان پذیر نمی باشد. موفقیت شما، در گرو انجام یک برنامه منسجم و اصولی تحت نظارت کارشناسان ارشد آموزش است.

قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش.

 

شروع فعالیت آکادمی اکسیر

اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. اکسیر آیلتس IELTS Elixir، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی نوشیدن، کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند.

 

دوره های زبان آکادمی اکسیر

از آنجا که مردم خواهان این کیفیت آموزشی بودند، تصمیم گرفته شد تا حیطه فعالیت گسترده تر شود و دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، دوره گرامر انگلیسی (iGram) و آزمون های دیگر مثل اکسیر تافل و اکسیر PTE به برنامه دوره های آموزشی اضافه شد. این دامنه، به لطف خداوند، و با حمایت شما عزیزان، با حفظ کیفیت و استانداردها به افزایش خود ادامه خواهد داد.

به لطف خدا، و به همت بخش های آموزش، دپارتمان های رسانه، و IT، پلتفرم TelEx در تابستان ۱۳۹۸ راه اندازی شد و هم اکنون، دوره های آکادمی اکسیر به صورت آنلاین نیز در دسترس است. شما می توانید در دوره آنلاین IELTS و دیگر دوره های آنلاین تلکس شرکت کنید و از پشتیبانی بی قید و شرط و بی نظیر اکسیر لذت ببرید.

 

جدول شهریه دوره های آموزشگاه اکسیر آیلتس

عنوان دوره سطح هزینه طول دوره
گروهی آنلاین آیلتس1 763هزار تومان 5 هفته ، 10 جلسه 2 ساعته
گروهی آنلاین آیلتس 2 763 هزار تومان 5 هفته ، 10 جلسه 2 ساعته
گروهی آنلاین آیلتس 3 763 هزار تومان 5 هفته ، 10 جلسه 2 ساعته

سخن آخر

امروز، تیم آموزشگاه زبان اکسیر درحال ایجاد فرهنگی درست برای حضور، زندگی و تحصیل در فضایی آکادمی با قدم اول، یعنی موفقیت در آزمون های آکادمیک مثل آیلتس می باشد. آموزش در آکادمی اکسیر فرد محور نبوده و اساتید آیلتس، سیستم جامع و یکپارچه ی “اکسیر آیلتس” را اجرا می کنند.

شما هم می توانید آیلتس را چون اکسیری سر بکشید و بر آزمون آیلتس چیره شوید.

آدرس : اکسیر فقط یک شعبه دارد

تهران – میدان انقلاب -ابتدای خیابان آزادی -کوچه خالقی -پلاک 4 – ساختمان اکسیر

تلفن تماس : 66946958-021

021-66925701

5- مرکز زبان گات تهران

لیست 5 آموزشگاه برتر آیلتس

موسسه آموزشی گات از سال 1388 تاسیس شد و فعالیتش در زمینه آموزش زبان را از تهران آغاز کرد. این موسسه در زمینه ی 20 زبان زنده دنیا فعالیت دارد . و دوره های زبان بزرگسال را در رده ی سنی بالای 18 سال برگزار می کند .

 

چرا آموزشگاه گات؟

این آموزشگاه دوره های زبان انگلیسی خود را به صورت ترمیک و برای رده ی سنی 18 سال برگزار می نماید. شهرت آموزشگاه گات در حضور بیش از ده هزار زبان آموز در آزمون های بین المللی است.این موسسه با داشتن شعبات متعدد در مناطق مختلف تهران به راحتی در دسترس زبان آموزان قرار دارد.

 

دوره های آموزشی موسسه گات

این آموزشگاه ، دوره های آموزش انگلیسی خود را بصورت ترمیک و برای سطح مبتدی ومتوسط در 18 ترم با سری کتاب های Top Notch و دوره تخصصی و پیشرفته خود را در 10 ترم با سری کتاب های Summit آموزش می دهد. لازم به ذکر است که این موسسه از کتاب های جانبی جهت تقویت مکالمه و گرامردرتمامی سطوح درتدریس خود استفاده می کند.

جدول شهریه دوره های زبان آموزشگاه گات

نام دوره ی زبان هزینه
آیلتس (گروهی) 1،200هزار تومان
آیلتس ( خصوصی ) جلسه ای 170 هزار تومان
مکالمه انگلیسی ( گروهی ) 837 هزار تومان
مکالمه انگلیسی ( ترمیک ) هر ترم 337هزار تومان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه گات کلیک کنید.

 

حرف آخر

در بلبشوی  آموزش های سر درگم فضای مجازی خود را گرفتار نکنید. شما برای بالا بردن سطح تسلط به زبان انگلیسی و موفقیت در آزمون آیلتس نیازمند یک آموزشگاه (موسسه) برتر آموزش آیلتس هستید. سعی بر این بود که در این مقاله لیست 5 آموزشگاه برتر آیلتس تهران را در اختیار شما قرار دهیم. امید است که راه گشا باشد.

 

4.1/5 - (7 امتیاز)
تبلیغ در سایت بهترین آموزشگاه ها

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. سلام منم الان کلاس انگلیسی عمومی اکسیر رفتم،به جرعت میتونم بگم بدترین کلاسی بود که رفتم نمیدونم چیکار کنم که هزینه رو پس بدن و وقتمو اونجا تلف نکنم

  2. مرسی توضیحات خوبی بود. کسی تجربه کلاس های آنلاین فرالن و ایران اروپا رو داره؟ میخوام بدونم کسی شرکت کرده بدونم چطور بوده کلاس هاشون؟ برای زبان انگلیسی میخوام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام کلاس آیلتس!
ثبت نام کلاس آیلتس موسسه گاما
سلام! سوالات خود در مورد کلاس آیلتس را در WhatsApp بپرسید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم