زبان تهرانآموزشگاه

آزمون دولینگو در تهران: 10 کلاس آمادگی آزمون دولینگو در تهران+ آدرس و☎️

مقدمه

امروز آزمون های بین المللی بسیاری جهت ارزیابی سطح مهارت زبان انگلیسی افراد برای ورود به دانشگاه های معتبر دنیا و همینطور مهاجرت برگزار میگردد. این آزمون ها اغلب مهارت های چهارگانه را مورد بررسی قرار می دهند تا میزان تسلط متقاضی به زبان انگلیسی را تعیین نمایند. از این آزمون ها می توان به تافل، آیلتس و دولینگو اشاره کرد. با توجه به تعدد آموزشگاه های زبان در کشور و به خصوص در پایتخت، در اینجا به کلاس های آمادگی آزمون دولینگو در تهران میپردازیم.

آزمون دولینگو در تهران. آشنایی با آزمون دولینگو

آشنایی با آزمون دولینگو

آزمون ارزیابی سطح زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo) آزمونی است که برای ارزیابی توانایی شما در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن استفاده میگردد. پیشرفت در این آزمون تطبیقی کامپیوتری، دشواری سؤال بر اساس پاسخ شما به سؤالات قبلی افزایش یا کاهش می یابد. علاوه بر سؤالات چند گزینه ای، شما به سؤالات باز پاسخ می دهید تا مهارت های انگلیسی گفتاری و نوشتاری خود را ارزیابی کنید. کامپیوتر به تمام سوالاتی که پاسخ می دهید نمره می دهد. شما همچنین فرصتی برای ضبط مصاحبه ویدیویی و نمونه نوشتن دارید.

از تمایز های آزمون دولینگو با دیگر آزمون های بین المللی همچون تافل و آیلتس، می توان به عدم نیاز حضوری برای شرکت در آزمون اشاره کرد. شما در هر جایی تنها با داشتن یک کامپیوتر می توانید در آزمون دولینگو شرکت کنید.

اعتبار دولینگو

این آزمون امروزه در بسیاری از دانشکده های دنیا شاخص خوبی برای ارزیابی سطح زبان انگلیسی متقاضی می باشد و در برخی از دانشگاه ها نیز به عنوان جایگزینی برای تافل، آیلتس و … تلقی می شود. در حال حاضر کشورهای بسیاری از جمله آمریکا، استرالیا، کانادا، آلمان، و بسیاری از کشورهای دنیا امتحان دولینگو را برای پذیرش و یا مهاجرت قبول می کنند.

آزمون دولینگو در تهران. هزینه دولینگو

هزینه آزمون دولینگو

یکی از ارزان ترین و در عین حال کاربردی ترین آزمون های ارزیابی سطح زبان انگلیسی، آزمون دولینگو می باشد. متقاضیان تنها با پرداخت 49 دلار می توانند در این آزمون شرکت کنند. با توجه به اعتبار بالا و همینطور هزینه پایین این آزمون، متقاضیان بسیاری هر روزه ترغیب به شرکت در آن می گردند.

معیار انتخاب فهرست حاضر

 استفاده از اساتید حرفه ای

آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.

 محیط مناسب آموزش

آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کارآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.

 استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی

آموزشگاه ها باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.

زمانبندی مناسب کلاس ها

آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.

 ارائه مدرک معتبر

آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

فهرست کلاس های برگزار کننده آزمون دولینگو در تهران

در جدول زبر، 10 آموزشگاه برتر برگزار کننده آزمون دولینگو با ذکر آدرس و شماره تلفن معرفی گردیده اند.

 

فهرست  آموزشگاه های برگزار کننده دوره آمادگی دولینگو در تهران

ردیف

نام آموزشگاه آدرس شماره تماس

1

ایران آکسفورد
تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از بلوار کشاورز، کوچه فردوسی، خیابان سیندخت جنوبی، کوچه مقدم پلاک ۴

تماس با موسسه

2
آموزشگاه کوییک
تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، روبه‌روی سفارت چین، نبش خیابان بوستان، پلاک ۶۶، واحد ۶

تماس با موسسه

3
آموزشگاه دیاکو

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه شریفی، شماره۲

تماس با موسسه

4
ela دولینگو
تهران، ضلع جنوب شرقی فلکه اول تهرانپارس

تماس با موسسه

5
آموزشگاه نوبل
تهران ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، نرسیده به بلوار فرحزادی، نبش شکوفان یکم، پلاک ۲۴۳ درب ورودی از داخل شکوفان یکم، بهاران اول، پلاک۴۸ تماس با موسسه
6
آموزشگاه سفیران
تهران – تهرانپارس خيابان فرجام بين باغدارنيا و گلشني پلاك١٤٠ تماس با موسسه
7
رادتایم
تهران، بلوار مرزداران، قبل از خیابان آریافر، پلاک ۸۴ تماس با موسسه
8
پردیسان
آدرس شعب پردیسان

تلفن شعب پردیسان

9
آموزشگاه زبانی خانی
تهران ، صادقیه ، بلوار کاشانی ، بین اباذر و مهران ، پلاک 59 تماس با موسسه
10
اکادمی دولینگو
تهران، یوسف آباد تماس با موسسه

معرفی آموزشگاه

در ادامه، برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه های عنوان شده در جدول فوق، با ما همراه باشید.

آزمون دولینگو در تهران. ایران آکسفورد

ایران آکسفورد

یکی از مهم ترین مولفه های انتخاب یک موسسه آموزشی، به روز بودن می باشد. موسسه ایران آکسفورد با ارائه آخرین تغییرات در امتحان دولیگو و همینطور تعیین سطح حرفه ای جهت متقاضیان شرکت در دوره، تضمین کننده کلاس آمادگی آزمون دولینگو در تهران می باشد.

از مهم ترین سیستم های امتحان دولینگو، سیستم Adaptive می باشد.  اهمیت این سیستم سبب لزوم آشنایی حداکثری متقاضیان با آن گردیده است. . به همین دلیل نداشتن آشنایی با این نوع آزمون می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تمامی آموزش های خود را بر اساس سیستم آموزشی Adaptive قرار می دهد تا آمادگی شما در آزمون افزایش یافته و از مشکلات آتی جلوگیری شود.

آزمون دولینگو در تهران. آموزشگاه کوییک

آموزشگاه کوییک

بهره گیری از سریع ترین و بهترین متد آموزش زبان در کنار اساتید مجرب و حرفه ای در کنار ارائه بهترین و متمایز ترین خدمات آموزشی از جمله دلایل انتخاب آموزشگاه زبان کوییک در لیست حاضر است.

کسب بهترین نتایج توسط زبان آموزان در تمامی سطوح یکی از مزایای نگاه تحقیقاتی موسسه به امر زبان آموزی می باشد.
فضای آموزشی مناسب، شناور پذیری ساعات کلاس خصوصی، مشاوره و تعیین سطح رایگان، بهره گیری از متد learn quick، اساتید مجرب و برنامه ریزی متد آموزشی منحصر به فرد برای هر زبان آموز، از دیگر نکات برجسته آموزشی در موسسه کوییک می باشد.

یکی از مطرح ترین دوره های ویژه در این موسسه، دوره آمادگی آزمون دولینگو در تهران می باشد. آماده سازی زبان آموزان جهت شرکت در آزمون و استفاده از تجارب اساتید حرفه ای برای آموزش مهارت های اصلی از دلایل انتخاب موسسه کوییک در لیست حاضر می باشد.

آزمون دولینگو در تهران. آموزشگاه دیاکو

آموزشگاه دیاکو

ارائه سیستم آموزشی کارآمد و پیاده سازی متد و روش های نوین سبب حضور موسسه زبان دیاکو در جمع موسسات پیشرو و مطرح گردیده است.

اساتید این موسسه با شرکت در دوره‌‌های بین المللی تدریس ضمن یادآوری دانش فنی و روش های تدریس، کلاسهایی انگیزشی و جذاب را به زبان‌آموزان ارائه می‌دهند. دوره آمادگی آزمون دولینگو نیز در برنامه آموزشی این موسسه قرار دارد که با آگاهی از الزامات و پیش نیاز های این آزمون اقدام به برگزاری آن می کند.

آزمون دولینگو در تهران. ela دولینگو

ela دولینگو

آموزشگاه زبان ELA، به عنوان اولین آموزشگاه برگزار کننده آزمون دولینگو در تهران، از سابقه و تجربه بسیار مناسبی در این زمینه برخوردار است.

این آموزشگاه از در تمامی مراحل آموزش تا برگزاری آزمون، به زبان آموزان خدمات آموزشی و مشاوره ای ارائه می نماید.

آموزشگاه نوبل

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که به دلیل مهارت های پایین زبان انگلیسی، خود را از شرکت در دوره های آزمون های بین المللی منع می کنید. موسسه آموزش زبان نوبل، این گره  کور را به سادگی باز نموده است.

متقاضیان در هر سطوح زبانی، حتی افراد مبتدی نیز می توانند در دوره آمادگی آزمون دولینگو در موسسه نوبل حضور یابند. کلاسهای سه جلسه در هفته طی 8 ماه، در کلاسهای فشرده طی 4 ماه و در کلاسهای فوق فشرده طی 2 ماه، برنامه آموزشی این موسسه میباشند که به صورت آنلاین نیز برگزار می گردد.

ویژگی های دوره های آنلاین دولینگو در آکادمی نوبل:

  •  عدم نیاز به نصب هرگونه نرم افزار
  • امکان شرکت در کلاسهای آنلاین از هر نقطه
  • تعامل چهره به چهره بین استاد و زبان آموزان
  • شهریه مقرون به صرفه کلاسهای آنلاین دولینگو در مقایسه با کلاسهای حضوری
  • کادر علمی و اساتید متخصص و توانمند در آموزش آنلاین دولینگو
  • تجربه برگزاری تخصصی دوره های آنلاین دولینگو
  • اعطای مدرک معتبر و قابل ارائه حتی به سفارتخانه ها و دانشگاه های خارجی در پایان دوره

آموزشگاه سفیران

یکی از دغدغه مهم زبان آموزان، سردرگمی و عدم اطلاع از بالا و پایین شرکت در آزمون های بین المللی است. گرچه استفاده از مشاوره های حرفه ای موسسات، بسیاری از دغدغه های زبان آموزان را حل می کند، با این وجود عدم همراه شدن زبان آموز با جورچین آموزشی موسسه، سبب ناکامی در دوره آموزشی می گردد.

طراحی پکیج آموزش حرفه ای دولینگو در آموزشگاه سفیران، این مشکل را کاملا بر طرف نموده است و تمام افراد با هر نوع سطح می توانند از آن استفاده نمایند.

رادتایم

مشاوره و تعیین سطح رایگان، استارت ورود حرفه ای به موسسه آموزشی رادتایم می باشد.این موسسه با کادری نسبتا جوان، فعالیت خود را در سال 1395 آغاز کرد.

اساتید این مجموعه علاوه بر رسالت آموزشی، تحقیق و توسعه متد آموزشی را در نظر دارد. این موسسه در عمر کمتر از 10 ساله خود، تعداد زیادی زبان آموز را به صورت مستقیم و غیر مستقیم پرورش داده است. برگزاری دوره آمادگی آزمون دولینگو نیز از جمله برنامه آموزشی راد تایم می باشد.

پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان با بهره گیری از تیم مدیریت دانشگاه های داخلی و خارجی و با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های خارجی در سال 1395 کار خود را در شهر تهران آغاز نمود و تا کنون توانسته است با ارائه خدمات مدرن و بروز از جمله موسسات مطرح آموزشی در ایران باشد.

از جمله اهداف مشروح این موسسه ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی در تمامی شعب آموزشگاه زبان پردیسان با استفاده از افراد مجرب و نخبه، ارائه خدمات آموزشی به ارگان ها، شرکت ها، بنیاد ها، انجمن ها، مدارس و غیره، ایجاد زمینه برای حضور افراد کم درآمد در کلاس های آموزشگاه زبان پردیسان و آموزش نیروهای دانشگاهی و تحصیل کرده و به کارگیری از آنها در عرصه های اداری و آموزشی مرتبط با فعالیت آموزشگاه می باشد.

این آموزشگاه همچنین برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون دولینگو در شهر تهران می باشد.

 

آموزشگاه زبان خانی

از مزایای زبان آموزی در بزرگترین موسسه آموزش زبان در غرب تهران، می توان به استفاده از اساتید و کادر مجرب و مشاوره حرفه ای اشاره کرد.

موسسه آموزش زبان خانی همچنین اقدام به برگزاری دوره آمادگی آزمون دولینگو نیز نموده است.

آکادمی دولینگو

همانطور که از اسم این موسسه پیداست، کلاس آمادگی آزمون دولینگو، جزو بهترین و مهم ترین آموزش های ارائه شونده در آکادمی دولینگو می باشد.

کسب نمره دلخواه در سریع ترین زمان ممکن، شرکت در آزمون دولینگو با کمترین هزینه و کسب نمره دلخواه در سریع ترین زمان ممکن از مهم ترین دلایل انتخاب آکادمی دولینگو در لیست حاضر است.

نحوه کار آکادمی دولینگو ابتدا مشاوره رایگان برای کمک به زبان آموزان و همینطور ارتباط بهینه تر با آنهاست. تعیین سطح نیز قدم بعدی می باشد که سبب تعیین دقیق مهارت های زبان آموز میشود.

کلاس های مهارتی هم برای تقویت مهارت های زبان آموزان در آکادمی دولینگو تدارک دیده شده است. در نهایت برگزاری آزمون و کمک به کسب نمره دلخواه زبان آموز اصلی ترین برنامه این موسسه حرفه ای می باشد.

سوالات متداول آزمون دولینگو در تهرانFAQ
1- آزمون دولینگو چیست؟

آزمون ارزیابی سطح زبان انگلیسی دولینگو  آزمونی است که برای ارزیابی توانایی شما در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن استفاده میگردد. شما ماهیانه دوبار در این آزمون مجاز به شرکت می باشید.

2- تفاوت های دولینگو با دیگر آزمون های بین المللی از جمله آیلتس و تافل چیست؟

از تمایز های آزمون دولینگو با دیگر آزمون های بین المللی همچون تافل و آیلتس، می توان به عدم نیاز حضوری برای شرکت در آزمون اشاره کرد.همچنین هزینه بسیار کمتر دولینگو نیز از مزایای آن است.

3- ابزار لازم برای شرکت در آزمون دولینگو چیست؟

شما در هر جایی تنها با داشتن یک کامپیوتر مناسب دارای دوربین جلو و اتصال اینترنت مناسب می توانید در آزمون دولینگو شرکت کنید.

4- هزینه آزمون دولینگو چقدر است؟

هزینه آزمون دولینگو 49 دلار است که نسبت به دیگر آزمون های بین المللی بسیار مقرون به صرفه است.

5- اعتبار آزمون دولینگو چگونه است؟

این آزمون امروزه در بسیاری از دانشکده های دنیا شاخص خوبی برای ارزیابی سطح زبان انگلیسی متقاضی می باشد. در حال حاضر کشورهای بسیاری از جمله آمریکا، استرالیا، کانادا، آلمان، و بسیاری از کشورهای دنیا امتحان دولینگو را برای پذیرش و یا مهاجرت قبول می کنند.

 

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تلفن و واتساپ آموزشگاه زبان انگلیسی
×