آموزشگاه ها معروف زبان کشور

آموزشگاه آیلتس دیلی مشهد: لیست دوره ها+ آدرس و ☎️【آپدیت1402】✅

آیلتس دیلی از بهترین آموزشگاه های زبان مشهد جهت اخذ مدرک آیلتس است. آیلتس دیلی مشهد علاوه بر دوره آیلتس و آموزش زبان انگلیسی دارای دپارتمان اختصاصی برای دیگر زبانهای خارجی نیز می باشد. آموزشگاه آیلتس دیلی مشهد از سال 1393 فعالیت خود را آغاز نموده است. فعالیت های این آموزشگاه در حوزه ی آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ترکی استامبولی، آلمانی، ایتالیایی و…  به صورت حضوری و آنلاین می باشد. هدف آموشگاه زبان آیلتس‌ دیلی مشهد راهنمایی و هدایت زبان آموزان برای رسیدن به هدفشان در محیطی بی‌نظیر، توسط اساتید حرفه‌ای و با سیستم آموزشی متفاوت می‌باشد.

ایلتس دیلی مشهد خدمات متنوع و گسترده ای را در زمینه آموزش زبانهای خارجی از مبتدی تا پیشرفته ارائه می نماید.

معیار انتخاب آیلتس دیلی مشهد به عنوان انتخاب برتر آموزشگاه آیلتس

✔ صلاحیت مدرسان آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند به گونه‌ای که مدرسین باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه تدریس باشند.
✔ محیط و امکانات مناسب آموزش کلاسهای آموزشی مجهز به سیستم‌های به روز و محیط کلاس برای یادگیری دوستانه و تشویق کننده باشد.
✔ اعتبار و سابقه آموزشگاه نظرات زبان آموزان فبلی درباره کیفیت کلاسهایی که قبلا برگزار شده است.
✔ انعطاف پذیری زمان کلاس ها امکان تغییر کلاس ها و جدول زمانی آموزش متناسب با برنامه های زبان آموز
✔ ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.
✔ هزینه‌ها تطابق هزینه ها با کیفیت آموزش ارائه شده و بررسی امکان تخفیف روی برخی دوره های آموزشی
✔ موقعیت جغرافیایی مناسب دسترسی آسان به آموزشگاه و موقعیت کانی مناسب

معرفی آموزشگاه آیلتس دیلی مشهد

نام آموزشگاه آدرس شعب شماره تماس
موسسه آیلتس دیلی مشهد مشهد – شعبه مرکزی: بلوار فلسطین – فلسطین 10 – پلاک 34

مشهد – شعبه کارواریوم: بلوار سجاد – سجاد 17 – آیت‌الله نمر 16 – دانشگاه علمی کاربردی خراسان

شیراز : بلوار دانشجو – بین میدان ارم و دانشجو – بین کوچه 5 و 3 – آکادمی چند زبانه فردا با سیستم آموزشی آیلتس دیلی

 

تلفن های آکادمی

شعبه مشهد: 051-37669295 , 051-37637526

شعبه شیراز: 071-36268664 , 071-36268663

 

بررسی نقاط قوت و ضعف بهترین آموزشگاه آیلتس دیلی مشهد

نام آموزشگاه کلاس آنلاین استفاده از ابزارهای نوین آموزشی فضای استراحت تمرکز بر آزمون‌های بین المللی
آیلتس دیلی مشهد

آیلتس دیلی مشهد

لیست دوره ها در آموزشگاه زبان آیلتس دیلی مشهد:

اول: دوره های آموزشی زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان آیلتس دیلی مشهد

 

زبان انگلیسی پرتکلم ترین و شناخته ترین زبان جهان است. همچنین زبان انگلیسی مهم ترین زبان جهان در سیاست، فرهنگ، اقتصاد، صنعت و علم در روابط بین المللی می باشد. تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی در هر مقطعی از زندگی ایده فوق العاده ای است. طبق تحقیقات علمی، یادگیری زبان مزیت های شگفت انگیزی خواهد داشت. یکی از کاربردی ترین زبان های موجود در دنیا، زبان انگلیسی است. که در این صورت آموزش رایگان زبان انگلیسی از  پایه رایگان ( صفر تا صد ) متقا ضیان زیادی دارد.

دورۀ Foundation  (حضوری)

این دوره شامل ۶۰ جلسۀ آموزشی می‌باشد. که توسط دو استاد و در دو جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای متوالی در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می‌شوند.

در این سطح، فراگیران با مفاهیم پایۀ سطح A1 آشنا می‌شوند؛

به این‌صورت که یکی از اساتید( استاد ریزمهارت) ، در یک جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای مباحث دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت‌های خواندن و یا شنیدن آموزش می‌دهند.

و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسۀ بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت‌های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می‌کنند.

دورۀ Foundation  (آنلاین)

این دوره در دو سطح ۱ و ۲ برگزار می‌شود. هر سطح شامل ۳۰ جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ایست که در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می‌شوند. در این سطح، فراگیران از طریق کتاب آموزشی Headway (beginner)  با مفاهیم پایۀ سطح A1 آشنا می‌شوند.

و در کنار این کتاب و به منظور تمرین بیشتر فراگیران، بخش‌هایی از دو کتاب آموزشی در حوزه‌های دستورزبان و واژگان هم تعیین شده‌اند.  که طی دوره پوشش داده می‌شوند.

دورۀ Fundamental  (حضوری)

این دوره شامل ۶۰ جلسۀ آموزشی می‌باشد . که توسط دو استاد و در دو جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای متوالی در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می‌شوند.

دورۀ Fundamental (آنلاین)

این دوره در دو سطح ۱ و ۲ برگزار می‌شود. هر سطح شامل ۳۰ جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ایست که در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می‌شوند. در این سطح، فراگیران از طریق کتاب آموزشی Headway (Elementary) با مفاهیم پایه‌ی سطح A1-A2 آشنا می‌شوند.

دورۀ Fast-track (حضوری)

این دوره شامل ۶۰ جلسۀ آموزشی می‌باشد . که توسط دو استاد و در دو جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای متوالی در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می‌شوند. در این سطح، فراگیران با مفاهیم پایۀ سطح A2-B1 آشنا می‌شوند؛

دورۀ Fast-forward  (حضوری)

این دوره شامل ۶۰ جلسۀ آموزشی می‌باشد.  که توسط دو استاد و در دو جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای متوالی در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می‌شوند. در این سطح، فراگیران با مفاهیم پایۀ سطح B1-B2 آشنا می‌شوند؛

دورۀ Fast-forward (آنلاین)

این دوره در دو سطح ۱ و ۲ برگزار می‌شود. هر سطح شامل ۳۰ جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ایست که در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می‌شوند. در این سطح، فراگیران از طریق کتاب آموزشی Headway (intermediate)  با مفاهیم پایۀ سطح B1-B2 آشنا می‌شوند

دورۀ Connect (حضوری و آنلاین)

این دوره شامل ۶۰ جلسۀ آموزشی می‌باشد که توسط سه استاد و در دو جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای متوالی در سه روز از هفته (زوج یا فرد) و یا یک جلسۀ 90 دقیقه‌ای در ۶ روز از هفته برگزار می‌شوند.

دوم: دوره های آموزشی آیلتس در آموزشگاه زبان آیلتس دیلی مشهد

آیلتس به معنای سیستم بین المللی سنجش زبان انگلیسی می باشد. برای ارزیابی چهار مهارت اصلی زبانی، خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن طراحی شده است و به طور سیستماتیک و کاملاً هدفمند به سنجش و ارزیابی این مهارت ها می پردازد. در واقع مدرک آیلتس برای ورود به بیشتر کشورها، شرکت های خارجی و دانشگاه ها مورد نیاز مهاجرین می باشد. از اینرو آموزش رایگان آیلتس در دسترس همه ی افراد نیز می باشد.

دورۀ IELTS (حضوری و آنلاین)

این دوره شامل ۶۰ جلسۀ آموزشی می‌باشد که توسط پنج استاد و در دو جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای متوالی در سه روز از هفته (زوج یا فرد) و یا یک جلسۀ 90 دقیقه‌ای در ۶ روز از هفته برگزار می‌شود.

این دوره‌ مناسب سطح  B2 به بالا می‌باشد و شامل بیست جلسه مهارت گفتار، ده جلسه مهارت نوشتار (تسک 1) ، ده جلسه مهارت نوشتار (تسک 2)، ده جلسه مهارت خواندن، و ده جلسه مهارت شنیدن می‌شود.

تمامی نکات مربوط به آزمون در این دوره پوشش داده می‌شود و سرفصل‌ها طوری طراحی شده‌اند که اگر شما زمان لازم را گذاشته و به خوبی تمرین کنید، به نمرۀ هدف می‌رسید.

دورۀ Advanced IELTS  (حضوری و آنلاین)

این دوره شامل ۶۰ جلسۀ آموزشی می‌باشد که توسط پنج استاد و در دو جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای متوالی در سه روز از هفته (زوج یا فرد) و یا یک جلسۀ 90 دقیقه‌ای در ۶ روز از هفته برگزار می‌شود و مناسب افرادیست که نیاز به نمرات بالاتر داشته و یا هنوز به تمرین بیشتر نیاز دارند،

دورۀ آیلتس پیشرفته شامل ده جلسه تمرین، تست‌زنی و رفع اشکال در دو مهارت خواندن و شنیدن، بیست جلسه زبان پیشرفته (واژگان و دستور پیشرفته)، بیست جلسه مهارت گفتار (ده جلسه تمرین آزمون و فیدبک و ده جلسه موضوعات دشوارتر و کم تکرارتر آزمونهای اخیر) و ده جلسه تصحیح برگه و فیدبک مهارت نوشتار می‌باشد.

 

سوم: دوره های آموزشی زبان فرانسه در آموزشگاه زبان آیلتس دیلی مشهد

زبان فرانسه یکی از زبان های رومی از خانواده هندی و اروپایی است. این زبان، زبان رسمی 29 کشور به شمار می رود . همچنین آموزش رایگان زبان فرانسه که زبان اصلی گسترش علم و دانش بین المللی است و از زبان های پر تکلم در دنیا می باشد از ضرورت های اکثر جوامع می باشد.

سطح GD (grand débutant)  

این دوره شامل 20 جلسه می باشد که توسط یک استاد و در یک جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند. مطالب آموزشی این ترم توسط استاد و برگرفته از جدیدترین متدهای آموزشی بر حسب نیاز هر کلاس طراحی و یا تدوین می شوند. برای تمرین بیشتر فراگیران، بخش های از 2 کتاب آموزشی در حوزه های دستور زبان و واژگان هم تعیین شده اند که طی دوره پوشش داده می شوند.

سطحD (débutant)  

این دوره شامل 40 جلسه می باشد که توسط دو استاد و در دو جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند. به این صورت که یکی از اساتید (استاد ریزمهارت) در یک جلسه ی 90 دقیقه ای مباحث دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت های خواندن و یا شنیدن آموزش می دهد.  و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسه ی بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می کند.

سطحD (débutant)  

این دوره شامل 40 جلسه می باشد که توسط دو استاد و در دو جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند. به این صورت که یکی از اساتید (استاد ریزمهارت) در یک جلسه ی 90 دقیقه ای مباحث دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت های خواندن و یا شنیدن آموزش می دهد و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسه ی بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می کند.

سطح  IA (intermédiaire A)

این دوره شامل 40 جلسه می باشد که توسط دو استاد و در دو جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند.

به این صورت که یکی از اساتید (استاد ریزمهارت) در یک جلسه ی 90 دقیقه ای مباحث دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت های خواندن و یا شنیدن آموزش می دهد و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسه ی بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می کند.

سطح IB ( intermédiaire B)

این دوره شامل 40 جلسه می باشد که توسط دو استاد و در دو جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند. به این صورت که یکی از اساتید (استاد ریزمهارت) در یک جلسه ی 90 دقیقه ای مباحث دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت های خواندن و یا شنیدن آموزش می دهد و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسه ی بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می کند.

سطح IC ( intermédiaire C)

این دوره شامل 40 جلسه می باشد که توسط دو استاد و در دو جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند. به این صورت که یکی از اساتید (استاد ریزمهارت) در یک جلسه ی 90 دقیقه ای مباحث دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت های خواندن و یا شنیدن آموزش می دهد و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسه ی بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می کند.

سطحID (intermédiaire D)

این دوره شامل 40 جلسه می باشد.  که توسط دو استاد و در دو جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند. به این صورت که یکی از اساتید (استاد ریزمهارت) در یک جلسه ی 90 دقیقه ای . مباحث دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت های خواندن و یا شنیدن آموزش می دهد . و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسه ی بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می کند.

سطح AA ( avancé A)

این دوره شامل 40 جلسه می باشد که توسط دو استاد و در دو جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند. به این صورت که یکی از اساتید (استاد ریزمهارت) در یک جلسه ی 90 دقیقه ای مباحث . دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت های خواندن و یا شنیدن آموزش می دهد . و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسه ی بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می کند.

سطح AB (anvancé B)

این دوره شامل 40 جلسه می باشد.  که توسط دو استاد و در دو جلسه 90 دقیقه ای در سه روز از هفته (زوج یا فرد) برگزار می شوند. به این صورت که یکی از اساتید (استاد ریزمهارت) در یک جلسه ی 90 دقیقه ای مباحث دستوری و لغات مرتبط را در قالب مهارت های خواندن و یا شنیدن آموزش می دهد . و استاد دیگر (استاد مهارت) در جلسه ی بعد همان مباحث و موضوعات را در قالب مهارت های گفتاری و نوشتاری و به صورت کاربردی تمرین می کند.

 چهارم: دوره های آموزشی زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آیلتس دیلی مشهد

زبان آلمانی  پس از زبان های انگلیسی و فرانسوی، سومین زبان خارجی و از نظر گویشوران کل، دومین زبان بزرگ در اتحادیه اروپا است. در واقع زبان آلمانی و انگلیسی به یک خانواده زبانی تعلق دارند. به همین دلیل است که یادگیری زبان آلمانی برای کسانی که زبان انگلیسی می‌دانند، ساده‌تر از بقیه است. آموزش رایگان زبان آلمانی از راه هایی می باشد که یادگیری را برای افراد در همه ی اوقات فراهم می کند.

سطح  A1

این سطح شامل 2 ترم می باشد.  که هر ترم شامل 30 جلسه ی 90 دقیقه ای متوالی در 3 روز از هفته  برگزار می شوند.

سطح  A2

این سطح شامل 2 ترم  می باشد که هر ترم شامل 30 جلسه ی 90 دقیقه ای متوالی در 3 روز از هفته  برگزار می شوند.

سطح  B1

این سطح شامل 2 ترم می باشد.  که هر ترم شامل 35 جلسه ی 90 دقیقه ای متوالی در 3 روز از هفته برگزار می شوند.

سطح  B2

این سطح شامل 2 ترم می باشد که هر ترم شامل 35 جلسه ی 90 دقیقه ای متوالی در 3 روز از هفته

برگزار می شوند.

سطح  C1

این سطح شامل 2 ترم می باشد که هر ترم شامل 35 جلسه ی 90 دقیقه ای متوالی در 3 روز از هفته برگزار می شوند.


پنجم: دوره های آموزشی زبان ترکی استامبولی

زبان ترکی یکی از 10 زبان پر کاربرد در جهان به شمار می رود و و بسیار محبوب و پر کاربرد در خاور میانه می باشد. یادگیری زبان ترکی استامبولی نیز به دلیل شباهت های ساختاری به زبان فارسی و همیچنین آموزش رایگان زبان ترکی استامبولی علاقه مندان بسیاری را می طلبد و از اینرو برای یادگیری ما ایرانیان ساده تر از سایر زبان ها می باشد.

دوره ها همراه با کتاب yeni istanbul   جدیدترین کتاب که مجموعه ای جامع برای آموزش ترکی استانبولی است،می باشد.این مجموعه به سه قسمت ”  پایه(A1 – A2 )  ، متوسط  (B1 – B2)و پیشرفته  (C1) ”  تقسیم شده است.هر کتاب شامل شش فصل با موضوعات گوناگون که هر چهار مهارت اصلی ” خواندن ، صحبت کردن ، نوشتن و شنیدن ” را به طور همزمان تقویت می کند(همراه با کتاب کار)

سطح A1 :

شامل 45 جلسه 90 دقیقه ای آموزشی بصورت سه روز در هفته (زوج یا فرد)می باشد.

سطح A2 :

شامل 42 جلسه 90 دقیقه ای آموزشی بصورت سه روز درهفته (زوج یا فرد)می باشد.

سطح B1 :

شامل 45 جلسه 90 دقیقه ای آموزشی بصورت سه روز درهفته (زوج یا فرد)می باشد،

سطح B2 :

شامل 42 جلسه 90 دقیقه ای آموزشی بصورت سه روز درهفته (زوج یا فرد)می باشد،

سطح C1 :

شامل 45 جلسه 90 دقیقه ای آموزشی بصورت سه روز درهفته (زوج یا فرد) می باشد.

 

 ششم: دوره های آموزشی زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان آیلتس دیلی مشهد

زبان اسپانیایی جز زبان های پرطرفدار در دنیا می باشد که علاوه بر کشور اسپانیا کشور های زیاد به این زبان صحبت می کنند. و حتی می توان گفت این زبان زبان رسمی 20 کشور در دنیا می باشد از این رو زبان بسیار ارزشمندی می باشد. بیشتر افرادی که قصد دارند زبان دوم و یا چندم خود را یاد بگیرند بیشتر زبان اسپانیایی را انتخاب می کنند . زیرا اگر تسلط کافی به این زبان داشته باشید می توانید کارهای زیادی انجام دهید.

 

هفتم: دوره های آموزشی زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان آیلتس دیلی مشهد

زبان ایتالیایی که زبان رسمی کشور ایتالیا می باشد. و ریشه ای رومی دارد.  به دلیل اهمیت کشور ایتالیا در اروپا و دنیا، مخاطبان خود را دارد که بخواهند برای اهداف مختلف شان این زبان را فرابگیرند. در ایران نیز زبان ایتالیایی از زبان های پرطرفدار بوده و بسیاری از افراد مایل به یادگیری این زبان می باشند که این موضوع برای کسانی که این زبان را بلد هستند فرصت های مناسبی را بوجود آورده است..

آموزشگاه ایلتس دیلی مشهد

آموزشگاه آیلتس دیلی مشهد

اطلاعات تماس با آموزشگاه آیلتس دیلی مشهد

آدرس آیلتس دیلی مشهد: 

مشهد – شعبه مرکزی: بلوار فلسطین – فلسطین 10 – پلاک 34

مشهد – شعبه کارواریوم: بلوار سجاد – سجاد 17 – آیت‌الله نمر 16 – دانشگاه علمی کاربردی خراسان

آدرس آیلتس دیلی مشهد روی نقشه مشاهده کنید.

شعبه مشهد: 051-37669295 , 051-37637526

وبسایت آموزشگاه زبان آیلتس دیلی مشهد

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا