آموزشگاه آیلتس

3 تا بهترین آموزشگاه آیلتس گرگان : آشنایی با بهترین کلاس آیلتس گرگان (IELTS) + آدرس و ☎️

 

با افزایش روزافزون شمار مهاجران ، نیاز به یادگیری زبان و بالطبع شناسایی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی ، بهترین آموزشگاه آلمانی ، بهترین آموزشگاه چینی و ترکی استانبولی بیش از پیش احساس می شود.اگر شما هم جهت مهاجرت نیاز به یادگیری و کسب مدرک آیلتس دارید با ما همراه باشید تا لیست برترین آموزشگاه های برتر آیلتس گرگان سال 2022 را در اختیار شما قرار دهیم.

آنچه در این مطلب خواهید آموخت : [ نمایش سرفصل ها ]

معیارهای سنجش برترین آموزشگاه های آیلتس گرگان سال 2022

برای انتخاب آموزشگاه برتر آیلتس گرگان سال 2022 چند فاکتور مهم از دید زبان آموزان و کارشناسان مورد توجه قرار می گیرد.

 • کیفیت دوره های طراحی شده و تنوع در ارائه خدمات آموزشی : 30 درصد
 • استفاده از اساتید و اگزمینرهای برجسته آیلتس با نمرات عالی : 30 درصد
 • امکانات آموزشی : 20 درصد
 • دسترسی آسان به مراکز و آموزشگاه برتر آیلتس : 10 درصد
 • نحوه ی مدیریت و برخورد پرسنل : 10 درصد

اینکه الان در حال مطالعه ی این مقاله هستید یعنی علاقمند به شرکت در کلاس زبان یک آموزشگاه برتر آیلتس هستید. پس با ما همراه باشید تا برترین آموزشگاه های آیلتس گرگان در سال 2022 را در اختیار شما قرار دهیم.

ردیف نام آموزشگاه تلفن آدرس
1 موسسه زبان گاما گرگان 02191002348  آنلاین

 

2 آموزشگاه آیلتس دکتر اسپیکو گرگان 01732557654 گرگان، بلوار ناهارخوران، عدالت57
3 موسسه زبان خارجی تاک گرگان   017-32520350-1 گرگان، بلوار ناهارخوران، گلشهر4

1. موسسه زبان گاما یا آموزشگاه زبان گاما

موسسه گاما
موسسه گاما

اولین آموزشگاه برای قرار گرفتن در لیست برترین آموزشگاه های آیلتس گرگان در سال 2022 ، موسسه زبان گاما می باشد. آموزشگاه زبان گاما یک شعار معروف دارد.. تا رسیدن به نتیجه مطلوب کنارتان خواهیم بود.

آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت .

طراحی دوره های تضمینی در گاما

این شعار در گاما باعث شده تا دوره هایی عاری از نقص طراحی شود که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند.
به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش می دهد.
تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمی شود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

 

راز موفقیت گاما چیست؟

1- اساتید گاما از بین صدها مدرس برگزیده و با فرایندی دقیق انتخاب میشوند که علاوه بر سطح علمی بالا قدرت انتقال فوق العاده ای نیز داشته باشند
2- گاما مدام منابع آموزشی خود را به روز میکند و به اساتید خود می آموزد تا اخرین روش های آموزشی دنیای امروز را با خود به سر کلاس ببرند.

*در حال حاضر دوره های موسسه گاما به صورت آنلاین برگزار می شود.

تلفن تماس :02191002348

09120058646

نکته ی آخر اینکه شما با هر سطح دانش زبان انگلیسی که باشید طی 6 الی 9 ماه می توانید به نمره ی مطلوب آیلتس برسید.

برنامه کلاسی دوره آنلاین آیلتس موسسه گاما گرگان

 

2. آموزشگاه آیلتس دکتر اسپیکو گرگان

آموزشگاه خصوصی و تخصصی آیلتس دکتر اسپیکو گرگان از سال 1397 فعالیت خود را در گرگان آغاز نمود. این مرکز برگزارکننده دوره های مختلف آیلتس و همچنین تدریس و کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی در گرگان است. نظارت و تدریس محوری استاد علیزاده، مترجم شفاهی بین المللی رسانه و تلویزیون، مدرس آیلتس و همچنین در کنار آن استاد مشاور و پشتیبان زبان آموزان جوزف مت تاگر، مدرس آنلاین از کشور انگلستان با سابقه نگارش کتب گوناگون در زمینه زبان انگلیسی و سابقه تدریس در کشورهای مختلف موجب شده تا این مجموعه به جامع ترین مرجع آیلتس در استان گلستان تبدیل شود.

موفقیت در آزمون های بین المللی آیلتس و تافل، همچنین مکالمه انگلیسی روان و کاربردی در بخش اسپیکینگ همواره اصلی ترین هدف دوره ها در این مرکز بوده است. این مهم با امتیازاتی همچون پلن های یادگیری به روز و مختص به هر زبان آموز، ورکشاپ های اسپیکینگ و رایتینگ، جلسات اختصاصی رفع اشکال، آزمون آزمایشی ماک(MOCK) آیلتس و همچنین پشتیبانی در طول دوره همراه خواهد بود.

دوره آیلتس آموزشگاه دکتر اسپیکو

آموزشگاه دکتر اسپیکو دوره های آیلتس جنرال و آیلتس آکادمیک را به صورت جداگانه برگزار می‌کند.

دوره آیلتس آکادمیک دکتر اسپیکو دوره ای جامع و تخصصی است که جهت آمادگی سریع و کامل شما در چهار مهارت Speaking, Listening, Writing ,Reading طراحی شده است. شما در این دوره‌ با بهره گیری از تکنیک نوین آموزش زبان انگلیسی و پس از طی پلن زمانی مشخص به سطح مطلوب و نهایی آمادگی جهت شرکت در این آزمون خواهید رسید. شما در این دوره جامع به تمامی جنبه‌های آزمون آیلتس از جمله تکنیک های  منحصر به فرد جهت کسب نمره، چهارچوب آزمون، زمانبندی و ایده پردازی در این آزمون تسلط پیدا خواهید نمود.

در پایان دوره آیلتس جنرال دکتر اسپیکو زبان آموز به موارد زیر مسلط است

 • تلفظ و نحوه صحیح و قابل قبول مکالمه و پاسخدهی در آزمون آیلتس جنرال
 • تفاوت واژه ها، عبارات و ساختارها در مکالمه و نوشتار انگلیسی
 • مکالمه انگلیسی روان و استفاده از ساختارهای صحیح در اسپیکینگ
 • شیوه های نگارش، ایده پردازی، و انواع نامه نگاری در بخش رایتینگ
 • نکات کلیدی درک مطلب، تندخوانی متون و کلید واژه ها در بخش ریدینگ
 • انواع لهجه های کاربردی انگلیسی و بهبود شنیدار در بخش لیسنینگ

کسب اطلاعات بیشتر در وب‌سایت دکتر اسپیکو

آدرس : گرگان، بلوار ناهارخوران، عدالت ۵۷

تلفن : 01732557654

3. موسسه زبان خارجی تاک گرگان

موسسه زبان خارجی تاک در گرگان در تابستان 1391 به همت خانم زهرا حقوقی از دبیران با سابقه آموزش و پرورش افتتاح گردید. هدف این موسسه آموزش زبان های خارجی با روش های نوین آموزشی بود. زمستان 1393 واحد برادران توسط آقای میرفندرسکی تاسیس شد.

کسب اطلاعات بیشتر در وب‌سایت موسسه زبان خارجی تاک

 آدرس: گرگان، بلوار ناهارخوران، گلشهر 4

تلفن:  017-32520350-1

آزمون آیلتس (IELTS) چیست؟

آزمون آیلتس یا International English Language Test System به زبانی ساده  آزمونی است جهت سنجش مهارت خواندن ، نوشتن و صحبت کردن شما به زبان انگلیسی. هدف از کسب مدرک آیلتس ممکن است یکی از موارد تحصیلی ، مهاجرت یا شغلی باشد.

اگر با آزمون آیلتس آشنایی ندارید بخوانید معرفی جامع آزمون آیلتس

 

انواع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس بر دو نوع آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال تقسیم می شود.هر دو نوع شامل چهار بخش گوش دادن (listening) ، خواندن (reading) ، صحبت کردن (speaking) و نوشتن (writing) می باشد. که محتوای بخش های ریدینگ و رایتینگ یکسان و بخش های لیسنینگ و اسپیکینگ متفاوت می باشد. به عنوان مثال در بخش رایتینگ آزمون آکادمیک باید یک مقاله ی علمی اما برای آزمون جنرال یک نامه ی اداری باید بنویسید. به طور کلی آیلتس آکادمیک آمادگی متقاضیان برای تحصیلات دانشگاهی را ارزیابی می کند.

کلیک کنید

اشتباهات متداول در رایتینگ آیلتس

نکات مهم درباره اسپیکینگ آیلتس 

آموزش نت برداری در اسپیکینگ آیلتس 

آموزش رایگان آیلتس درس به درس 

اهمیت انتخاب یک آموزشگاه برتر آیلتس

بارها شده است که بعد از خرید یک محصول احساس شکست کنیم به علت کیفیت پایین و نامناسب خدمات و اینکه خدمات دریافت شده به اندازه ای که بابت آن پول پرداخت کرده بودیم ارزش نداشته است . برای رسیدن به مدرک آیلتس شما باید در چهار مهارت شنیداری ،گفتاری ، نوشتاری و گرامر و گفتاری تبحر و تسلط کافی داشته باشید.بنابراین باید با دقت زیادی آموزشگاه برتر آیلتس را انتخاب کنید.

 

قوانین طلایی یادگیری زبان انگلیسی (یا هر زبان خارجی )

قانون اول: تکرار مطالب جدید برای انتقال از حافظه ی کوتاه مدت به بلندمدت

هر مطلب جدید که می آموزید در حافظه ی کوتاه مدت شما قرار می گیرد. برای انتقال مطالب به حافظه ی بلندمدت از قانون 1 ،1،1،1 تبعیت کنید . مطالب جدید را 1 ساعت بعد 1 روز بعد 1 هفته بعد 1 ماه بعد مجددا مطالعه کنید با این روش مطالعه هر مطلبی ملکه ی ذهنتان خواهد شد.

قانون دوم: به جای کلمات تنها ، اصطلاحات را یاد بگیرید

وقتی لغت جدیدی می‌بینید به دنبال یک اصطلاح یا جمله بگردید که از این کلمه در آن استفاده شده باشد آن را یادداشت کنید و به خاطر بسپارید.

اصطلاحات انگلیسی را پیدا کنید و یاد بگیرید

قانون سوم: گوش کنید گوش کنید و گوش کنید

هر روز و به صورت مداوم مطالب را به زبان انگلیسی گوش کنید .متون را نخوانید . این رمز موفقیت شما در مکالمه ی انگلیسی است. با گوش سپردن به زبان انگلیسی سیستم شنیداری شما تقویت شده و به راحتی قادر خواهید بود هنگام مکالمه یا لیسنینگ، جملات انگلیسی را تشخیص دهید. حداقل روزی 2 ساعت…

قانون چهارم: گوش کنید و جواب دهید نه فقط تکرار کنید

درکنار هر درسی سوالاتی هم مطرح می شوند همیشه به سوالات جواب دهید و ازکنار آن ها نگذرید . به هنگام گوش دادن به منابع صوتی از یکی از دوستان بخواهید در باره داستان از شما سوال کند و شما به آنها جواب دهید این به شما یادمی دهد که سریع فکر کنید و جواب را پیداکنید.

قانون پنجم: نت برداری کنید

برای موفقیت در امتحان رایتینگ و تقویت قدرت تجزیه و تحلیل مطالب، تمرین خلاصه نویسی کنید. متون انگلیسی را پس از مطالعه به صورت چکیده در بیاورید. هر دو سه پاراگراف را در دو سه خط خلاصه کنید.

قانون ششم: به انگلیسی توصیف کنید

تصاویر و مناظر مقابل چشم (یا حتی در ذهنتان ) خود را بلند بلند به انگلیسی توصیف کنید صدای خود را ضبط کنید بعدا به صدای خود گوش دهید و ایرادات خود را برطرف کنید.

قوانین طلایی یادگیری زبان

قانون هفتم: به انگلیسی فکر کنید

همه ی ما در زندگی روزمره ساعات زیادی را به فکر کردن سپری می کنیم . افکار خود را به زبان انگلیسی بیان کنید. برای این کار از لغات ساده شروع کنید و آهسته آهسته لغات پیچیده را جایگزین کنید.

قانون هشتم: دیکته ی کلمات جدید را تمرین کنید

لغات جدید را با فونت درشت روی برچسب های یادداشت بنویسید و جلوی چشم قرار دهید . جلوی آینه ، میز توالت ، درب حمام ، درب یخچال ، پنجره ی خوش منظره ی اتاق 😉 و هر جایی که روزانه چند بار از آنجا می گذرید. با هر بار دیدن یادداشت های کوچک، این  لغات را تکرار کنید… به همین راحتی در ذهنتان خواهد ماند.

 قانون نهم: اخبار انگلیسی گوش دهید

گوش سپردن به اخبار و رادیو انگلیسی زبان مانند BBC ، لیسنینگ شما را تقویت می کند . پادکست ها و آموزش های انگلیسی را گوش کنید.

listen to the radio

 

قانون دهم: با صدای بلند مطالعه کنید

درباره ی موضوعات مورد علاقه ی خود متون مختلف را به انگلیسی پیدا کرده و مطالعه کنید. از وب سایت ها و مجلات و روزنامه های مرتبط کمک بگیرید . خواندن با صدای بلند باعث تسلط شما به زبان انگلیسی می شود.

 

گاما : بهترین آموزشگاه زبان
بهترین موسسه زبان ایران سال 1400
لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. یاسر شمیرانی گفت:

  با آموزشگاه دکتر اسپیکو چند ماه پیش اینجا آشنا شدم. از نظر من مزیت هایی داره که شاید به جرات بتونم بگم حداقل در گرگان آموزشگاهی به این شکل وجود نداره. دوره آیلتس کوتاه و متد خاصی که استاد گرامی جناب آقای علیزاده عزیز کار میکنن بخصوص برای اسپیکینگ و رایتینگ باعث شد ۸ آیلتس آکادمیک بگیرم علاوه بر اون در اسپیکینگ و رایتینگ هم پیشرفت بسیار چشمگیری داشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *