آموزشگاه آیلتس

3 تا بهترین آموزشگاه آیلتس ساری : آشنایی با بهترین کلاس آیلتس ساری (IELTS) + آدرس و ☎️

 

با افزایش روزافزون شمار مهاجران ، نیاز به یادگیری زبان و بالطبع شناسایی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی ، بهترین آموزشگاه آلمانی ، بهترین آموزشگاه چینی و ترکی استانبولی بیش از پیش احساس می شود.اگر شما هم جهت مهاجرت نیاز به یادگیری و کسب مدرک آیلتس دارید با ما همراه باشید تا لیست برترین آموزشگاه های برتر آیلتس ساری سال 2022 را در اختیار شما قرار دهیم.

آنچه در این مطلب خواهید آموخت : [ نمایش سرفصل ها ]

معیارهای سنجش برترین آموزشگاه های آیلتس ساری سال 2022

برای انتخاب آموزشگاه برتر آیلتس ساری سال 2022 چند فاکتور مهم از دید زبان آموزان و کارشناسان مورد توجه قرار می گیرد.

 • کیفیت دوره های طراحی شده و تنوع در ارائه خدمات آموزشی : 30 درصد
 • استفاده از اساتید و اگزمینرهای برجسته آیلتس با نمرات عالی : 30 درصد
 • امکانات آموزشی : 20 درصد
 • دسترسی آسان به مراکز و آموزشگاه برتر آیلتس : 10 درصد
 • نحوه ی مدیریت و برخورد پرسنل : 10 درصد

اینکه الان در حال مطالعه ی این مقاله هستید یعنی علاقمند به شرکت در کلاس زبان یک آموزشگاه برتر آیلتس هستید. پس با ما همراه باشید تا برترین آموزشگاه های آیلتس ساری در سال 2022 را در اختیار شما قرار دهیم.

ردیف نام آموزشگاه تلفن آدرس
1 موسسه زبان گاما ساری 02191002348  آنلاین

 

2 آموزشگاه آیلتس ملل ساری   ۳۳۲۶۰۶۸۳ – ۰۱۱ و ۳۳۲۵۲۰۷۲ – ۰۱۱ استان مازندران، شهرستان ساری، خیابان فرهنگ، کوی پیوندی، پیوند۳، آیلتس ملل
3 مرکز آیلتس آریا ساری   01133313641   –   01133313641 مازندران ، ساری ، خیابان فرهنگ ، روبروی خیابان پیوندی

1. موسسه زبان گاما یا آموزشگاه زبان گاما ساری

 

اولین آموزشگاه برای قرار گرفتن در لیست برترین آموزشگاه های آیلتس ساری در سال 2022 ، موسسه زبان گاما می باشد. آموزشگاه زبان گاما یک شعار معروف دارد.. تا رسیدن به نتیجه مطلوب کنارتان خواهیم بود.

آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت .

موسسه گاما
موسسه گاما

طراحی دوره های تضمینی در گاما

این شعار در گاما باعث شده تا دوره هایی عاری از نقص طراحی شود که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند.
به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش می دهد.
تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمی شود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

 

راز موفقیت گاما چیست؟

1- اساتید گاما از بین صدها مدرس برگزیده و با فرایندی دقیق انتخاب میشوند که علاوه بر سطح علمی بالا قدرت انتقال فوق العاده ای نیز داشته باشند
2- گاما مدام منابع آموزشی خود را به روز میکند و به اساتید خود می آموزد تا اخرین روش های آموزشی دنیای امروز را با خود به سر کلاس ببرند.

*در حال حاضر دوره های موسسه گاما به صورت آنلاین برگزار می شود.

تلفن تماس :02191002348

09120058646

نکته ی آخر اینکه شما با هر سطح دانش زبان انگلیسی که باشید طی 6 الی 9 ماه می توانید به نمره ی مطلوب آیلتس برسید.

2. آموزشگاه آیلتس ملل ساری

آموزشگاه آیلتس مــلل در ساری با به‌کارگيري تيم مديريتي و اساتيد و مربيان حرفه‌اي و باسابقه، امکانات آموزشی، برنامه ريزي هاي مدون در بخش هاي مختلف، فعاليت‌هاي خود را جهت افزايش دانش فراگیران عزيز در بخش زبان انگلیسی انجام مي دهد.

این موسسه فعالیت رسمی خود را از سال 92 آغاز نموده و طی این مدت بالغ بر 5000 زبان آموز در کلاس های این موسسه شرکت نموده اند.

نظر به اينکه نياز به داشتن مدرک بين المللي آيلتس جهت تحصيلات عاليه در داخل و خارج از کشور بصورت چشمگيري در حال افزايش مي باشد، اين موسسه دوره هاي متفاوتي را در اين رابطه جهت رفع نياز متقاضيان برگزار  مي نمايد:

دوره هـاي آمـادگـي آيلتـس:

از آنجا که تخصص اين مؤسسـه در آمادگي زبان آموزان جهت شرکت در آزمون آيلتس مي باشد کلاس هاي مربوطه به شـرح ذيل در سه سطح برگزار مي گردد:

 • سطـوح ابتـدايـي
 • Fundamental 1    
 • Fundamental 2

در اين دوره ها تمرکز بر روي ايجاد زيرساخت هاي دستوري، لغوي، شنيداري وگفتاري مي باشـد.

 • سطـوح متـوسطـه (پيـش آيلتـس) Pre-IELTS                                                                                                                                          
  • Pre-IELTS 1 
  • Pre-IELTS 2   
  • Pre-IELTS 3 
  • Pre-IELTS 4

تمرکز اصلي اين سطوح بر روي مهارت های چهارگانه آیلتس به ویژه Speaking و  Listening مي باشـد.

 • سطـوح پيشـرفتـه(آيلتـس)    
  • IELTS 1
  • IELTS 2        

در اين سطوح بصورت تخصصي به مباحث IELTS  با تمرکز بر مهارت های چهارگانه Listening , Reading ,Writing  و Speaking  پرداخته مي شود.

آموزشگاه آیلتس ملل علاوه بر کارگاههای آماده سازی زبان آموزان، امتحانات Mock IELTS نیز برگزار می‌کند.

کسب اطلاعات بیشتر در وب‌سایت زبانکده آیلتس ملل

آدرس: استان مازندران، شهرستان ساری، خیابان فرهنگ، کوی پیوندی، پیوند۳، آیلتس ملل

تلفن :  ۳۳۲۶۰۶۸۳ – ۰۱۱ و ۳۳۲۵۲۰۷۲ – ۰۱۱

3. مرکز آیلتس آریا ساری

مرکز آیلتس آریا (موسسه مهر آریا دانش شمال) از سال 1390 با شعار “تفاوت در آموزش را با ما تجربه کنید” ، شروع به فعالیت در زمینه زبان های خارجه کرده است. این مرکز با نصب و راه اندازی لابراتوار زبان و استفاده از منابع آموزشی روز دنیا توانسته است تفاوت ها را رقم بزند و ‌در طول این‌چند سال قراردادهای زیادی با ادارات و سازمان ها و دانشگاه ها و شرکت ها داشته است.
در ادامه این تفاوت ها سال ۹۶ توانسته است مجوز برگزاری آزمون های اصلی آیلتس را از سازمان سنجش کشور و idp استرالیا اخذ و در استان مازندران به عنوان ‌تنها موسسه آموزشی رسمی آیلتس شناخته شده است.
این مرکز در زمینه برگزاری آزمون های اصلی توانسته است رضایت حداکثری شرکت کنندگان را جلب نماید. لذا فراگیران از آموزش تا آزمون میتوانند با مرکز آیلتس آریا همراه و از خدمات آموزشی متفاوت بهره مند شوند.

کسب اطلاعات بیشتر در وب‌سایت مرکز آیلتس آریا

آدرس :  مازندران ، ساری ، خیابان فرهنگ ، روبروی خیابان پیوندی

تلفن :    01133313641   –   01133313641

 

آزمون آیلتس (IELTS) چیست؟

آزمون آیلتس یا International English Language Test System به زبانی ساده  آزمونی است جهت سنجش مهارت خواندن ، نوشتن و صحبت کردن شما به زبان انگلیسی. هدف از کسب مدرک آیلتس ممکن است یکی از موارد تحصیلی ، مهاجرت یا شغلی باشد.

 

انواع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس بر دو نوع آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال تقسیم می شود.هر دو نوع شامل چهار بخش گوش دادن (listening) ، خواندن (reading) ، صحبت کردن (speaking) و نوشتن (writing) می باشد. که محتوای بخش های ریدینگ و رایتینگ یکسان و بخش های لیسنینگ و اسپیکینگ متفاوت می باشد. به عنوان مثال در بخش رایتینگ آزمون آکادمیک باید یک مقاله ی علمی اما برای آزمون جنرال یک نامه ی اداری باید بنویسید. به طور کلی آیلتس آکادمیک آمادگی متقاضیان برای تحصیلات دانشگاهی را ارزیابی می کند.

کلیک کنید

اشتباهات متداول در رایتینگ آیلتس

نکات مهم درباره اسپیکینگ آیلتس 

آموزش نت برداری در اسپیکینگ آیلتس 

آموزش رایگان آیلتس درس به درس 

اهمیت انتخاب یک آموزشگاه برتر آیلتس

بارها شده است که بعد از خرید یک محصول احساس شکست کنیم به علت کیفیت پایین و نامناسب خدمات و اینکه خدمات دریافت شده به اندازه ای که بابت آن پول پرداخت کرده بودیم ارزش نداشته است . برای رسیدن به مدرک آیلتس شما باید در چهار مهارت شنیداری ،گفتاری ، نوشتاری و گرامر و گفتاری تبحر و تسلط کافی داشته باشید.بنابراین باید با دقت زیادی آموزشگاه برتر آیلتس را انتخاب کنید.

 

قوانین طلایی یادگیری زبان انگلیسی (یا هر زبان خارجی )

قانون اول: تکرار مطالب جدید برای انتقال از حافظه ی کوتاه مدت به بلندمدت

هر مطلب جدید که می آموزید در حافظه ی کوتاه مدت شما قرار می گیرد. برای انتقال مطالب به حافظه ی بلندمدت از قانون 1 ،1،1،1 تبعیت کنید . مطالب جدید را 1 ساعت بعد 1 روز بعد 1 هفته بعد 1 ماه بعد مجددا مطالعه کنید با این روش مطالعه هر مطلبی ملکه ی ذهنتان خواهد شد.

قانون دوم: به جای کلمات تنها ، اصطلاحات را یاد بگیرید

وقتی لغت جدیدی می‌بینید به دنبال یک اصطلاح یا جمله بگردید که از این کلمه در آن استفاده شده باشد آن را یادداشت کنید و به خاطر بسپارید.

اصطلاحات انگلیسی را پیدا کنید و یاد بگیرید

قانون سوم: گوش کنید گوش کنید و گوش کنید

هر روز و به صورت مداوم مطالب را به زبان انگلیسی گوش کنید .متون را نخوانید . این رمز موفقیت شما در مکالمه ی انگلیسی است. با گوش سپردن به زبان انگلیسی سیستم شنیداری شما تقویت شده و به راحتی قادر خواهید بود هنگام مکالمه یا لیسنینگ، جملات انگلیسی را تشخیص دهید. حداقل روزی 2 ساعت…

قانون چهارم: گوش کنید و جواب دهید نه فقط تکرار کنید

درکنار هر درسی سوالاتی هم مطرح می شوند همیشه به سوالات جواب دهید و ازکنار آن ها نگذرید . به هنگام گوش دادن به منابع صوتی از یکی از دوستان بخواهید در باره داستان از شما سوال کند و شما به آنها جواب دهید این به شما یادمی دهد که سریع فکر کنید و جواب را پیداکنید.

قانون پنجم: نت برداری کنید

برای موفقیت در امتحان رایتینگ و تقویت قدرت تجزیه و تحلیل مطالب، تمرین خلاصه نویسی کنید. متون انگلیسی را پس از مطالعه به صورت چکیده در بیاورید. هر دو سه پاراگراف را در دو سه خط خلاصه کنید.

قانون ششم: به انگلیسی توصیف کنید

تصاویر و مناظر مقابل چشم (یا حتی در ذهنتان ) خود را بلند بلند به انگلیسی توصیف کنید صدای خود را ضبط کنید بعدا به صدای خود گوش دهید و ایرادات خود را برطرف کنید.

قوانین طلایی یادگیری زبان

قانون هفتم: به انگلیسی فکر کنید

همه ی ما در زندگی روزمره ساعات زیادی را به فکر کردن سپری می کنیم . افکار خود را به زبان انگلیسی بیان کنید. برای این کار از لغات ساده شروع کنید و آهسته آهسته لغات پیچیده را جایگزین کنید.

قانون هشتم: دیکته ی کلمات جدید را تمرین کنید

لغات جدید را با فونت درشت روی برچسب های یادداشت بنویسید و جلوی چشم قرار دهید . جلوی آینه ، میز توالت ، درب حمام ، درب یخچال ، پنجره ی خوش منظره ی اتاق 😉 و هر جایی که روزانه چند بار از آنجا می گذرید. با هر بار دیدن یادداشت های کوچک، این  لغات را تکرار کنید… به همین راحتی در ذهنتان خواهد ماند.

 قانون نهم: اخبار انگلیسی گوش دهید

گوش سپردن به اخبار و رادیو انگلیسی زبان مانند BBC ، لیسنینگ شما را تقویت می کند . پادکست ها و آموزش های انگلیسی را گوش کنید.

listen to the radio

 

قانون دهم: با صدای بلند مطالعه کنید

درباره ی موضوعات مورد علاقه ی خود متون مختلف را به انگلیسی پیدا کرده و مطالعه کنید. از وب سایت ها و مجلات و روزنامه های مرتبط کمک بگیرید . خواندن با صدای بلند باعث تسلط شما به زبان انگلیسی می شود.

گاما : بهترین آموزشگاه زبان
بهترین موسسه زبان ایران سال 1400

همراه گرامی چنانچه تجربه حضور درکلاس های آیلتس ساری را دارید  نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

 

اگر علاقمند به یادگیری زبان هستید بهترین آموزشگاه های زبان ساری را می‌توانید از طریق لینک های زیر پیدا کنید.

لیست بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی ساری (Deutsch) : آدرس + تلفن

2 تا بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی ساری: کلاس زبان ترکی استانبولی آنلاین و حضوری

3 تا بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در ساری: شهریه بهترین کلاس فرانسه + آدرس و ☎️تلفن

2 تا بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی ساری: بهترین کلاس زبان ایتالیایی + آزمون سفارت + شهریه✔️

لیست بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی ساری: مکالمه + آمادگی آزمون DELE

بهترین آموزشگاه زبان چینی ساري را بشناسيم : آدرس + ☎️

بهترین آموزشگاه زبان روسی ساری: آمادگی آزمون Torfel و پادفک + هزینه

بهترین آموزشگاه‌ زبان عربی ساری : عربی فصیح و خلیجی + آدرس و ☎️

لطفا امتیاز بدید
موسسه گاما شیراز

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. منصور رحمتی گفت:

  با سلام.بچهدف ما از ثبت نام برای دخترام ارایه گواهی آیلتس برای دانشگاه ورشو جهت ادامه تحصیل در رشته پزشکی هست که حداکثر تا شب عید یعنی ظرف شش ماه آمادگی پیدا کنه جهت نمره ۶ الی ۷ .آیا امکانش هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *